Sayfa 45/93 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 353 - 360 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aselsus Yazıyı Oku
    Bir hisse sürekli yükselmez sürekli de düşmez.
    bıze 1 lot bıle gelmiyor aracı kurumlar ne yapıyorsa 10 gundür her gün seans sonu tavandan alım gırdim 1 lot bile yok ,herşey üç kaat olmuş

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Burada bazıları ARZUM halka ırzının farkında değiller, 6. tavanda bozuldu ve o gün -%20, 7.gün de
    -%9 yaptı, 2 günde 30 tl dan 22 tl ya düştü, İnfo Yatırım, Philip Capital ve Dinamik Menkul a operasyon çektiler, Dinamik Menkul 1.3 milyon tl , Philip Capital 700 bin tl zarar yazdı, Gedik Yatırım ve QNB Finans Yatırım önceki günlerde aldiklari düşük fiyatlı malları kusarak bu operasyondan karlı çikan kurumlardan olmuştur, halbuki sonrakı halka arz olan ISKPL 8.gün tavan 9.gün %5 primliydi! ben de bu ARZUM halka ırzından büyük bir meblağ (25 aylık maaşım) zararla ayrıldım maalesef!
    Neden?

Krediyle mi, borç parayla mı aldınız?

Dursaydı sene sonuna kadar.

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Neden?

Krediyle mi, borç parayla mı aldınız?

Dursaydı sene sonuna kadar.
    Haklısınız dursaydı iyi olurdu da ortalama 28.50 tl maliyetli bu 21.207 lotun 2/3 si krediliydi, sonunun ne olacağı belli de değildi, 2 gün taşıyabildim, öz kaynak oranı da %35 in altına düşünce kredili malı taşımak mümkün değil,,

Tam taban oluşumu yaptığı seviyelerden satmak durumunda kalmışsınız. Yazık olmuş.
    Canınız sağolsun
    Haklısınız dursaydı iyi olurdu da ortalama 28.50 tl maliyetli bu 21.207 lotun 2/3 si krediliydi, sonunun ne olacağı belli de değildi, 2 gün taşıyabildim, öz kaynak oranı da %35 in altına düşünce kredili malı taşımak mümkün değil,,

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Merhabs,Abi mesleğiniz nedir

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    bıze 1 lot bıle gelmiyor aracı kurumlar ne yapıyorsa 10 gundür her gün seans sonu tavandan alım gırdim 1 lot bile yok ,herşey üç kaat olmuş
    Sn.karayel
    1.sizin emri seans sonunda girmenizin önemi yok.araci kurumun iletmesi önemlidir
    2.birde bazı kurumlar farklı ücret ödeyerek öncelik alıyor o sebeple böyle durumlarda vede habere dayalı tavan açılmasında bireysellerin hisse alması hayaldir.
    Durum bundan ibarettir
    Sagliklar

7. Halka arzdan 200K talep karşılığı almış olduğum 10 TL maliyetli 160 adet TRILC hissemi cuma günü 17.71 TL fiyattan yeni sahibine teslim ettim. 1 haftada %77 getiri benim için gayet tatmin edici oldu. Benden alan da kazansın

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Halka arzdan 200K talep karşılığı almış olduğum 10 TL maliyetli 160 adet TRILC hissemi cuma günü 17.71 TL fiyattan yeni sahibine teslim ettim. 1 haftada %77 getiri benim için gayet tatmin edici oldu. Benden alan da kazansın
    Her yaptığın işi soran mı var.Şov mu?

Sayfa 45/93 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •