Sayfa 73/93 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 577 - 584 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aselsus Yazıyı Oku
    Adam bedelsize seviniyor ilginç. Fiyatı pahalı bulanları kandırmak için bir hamle. Psikolojik. 70 den çak millete sonra biraz daha çakabilmek için hisseyi böl. Tek bir aşı anlaşması bile yok. Yapsa bile en son haberi olur ky nın. Şeffaf olmayan hisseden uzak duracaksın ağa sonra 60-70 den aldım diye ağlamayacaksın. Adamın aşı üretmesine gerek yok ki adam 1 tl hissesini 70 den çaktı ona 10 yıl yeter
    Bana dediyseniz; bence de yukarı hareketleri satış fırsatı olarak değerlendiriyor, bu yüzden ben de ona uyuyorum.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Bana dediyseniz; bence de yukarı hareketleri satış fırsatı olarak değerlendiriyor, bu yüzden ben de ona uyuyorum.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok size demedim hayırlı uğurlu olsun diyen biri vardı. Hayırlı uğurlu olacak bir hali yok ki bu durumun elimde 2 vardı sonra böldüm 1+1 yine elde 2 var.

3. Saat 16 da arkadaş verip başka hisse alacağım dedi. toparladı dedim satışı çekmemiş kaptırdı

4. Bedelsiz ne zaman hesaba gecer
    ,araci kurumu aramak gerekeirmi kullanacam diye suan ki gorunen hisseyi 1.10 ile carpip ekleyincemi onceki hissemize ulasmis oluruz bilgi verebolecek varmi

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by muratserdar Yazıyı Oku
    Bedelsiz ne zaman hesaba gecer
    ,araci kurumu aramak gerekeirmi kullanacam diye suan ki gorunen hisseyi 1.10 ile carpip ekleyincemi onceki hissemize ulasmis oluruz bilgi verebolecek varmi

Yavrular hesaba 9 Ağustos'ta geçer. Elinizde örneğin 100 lot varsa 110 lot (100*1.1) daha gelir toplamda 210 lotunuz olur. 500 lotunuz varsa 550 lot (500*1.1) daha gelir 1050 lotunuz olur. Dediğiniz gibi elinizdeki lot sayısını 1.1 ile çarparsanız bedelsiz olarak gelecek lot sayısına ulaşırsınız.

Diğer yandan hisse fiyatı da o oranda düşer ve sonuçta bedelsiz öncesi ve sonrası elinizdeki lotların piyasa değeri değişmez. Bedelsizden önce 100 lotunuz varsa ve hisse fiyatı 20 liraysa, bu lotların toplam piyasa değeri 2000 TL'dir. Bedelsizden sonra ise elinizde 210 lot olur ancak hisse fiyatı 9.52 TL'ye düşer ve elinizdeki lotların piyasa değeri yine 2000 TL olmuş olur. Tabi artırımdan sonra fiyatta meydana gelecek düşüş ya da yükselişler sonucunda durum değişebilir. Tıpkı dünkü %6.9'luk yükseliş gibi.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. Tamam çulsuzbey gayet iyi anlasildi
     Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Yavrular hesaba 9 Ağustos'ta geçer. Elinizde örneğin 100 lot varsa 110 lot (100*1.1) daha gelir toplamda 210 lotunuz olur. 500 lotunuz varsa 550 lot (500*1.1) daha gelir 1050 lotunuz olur. Dediğiniz gibi elinizdeki lot sayısını 1.1 ile çarparsanız bedelsiz olarak gelecek lot sayısına ulaşırsınız.

Diğer yandan hisse fiyatı da o oranda düşer ve sonuçta bedelsiz öncesi ve sonrası elinizdeki lotların piyasa değeri değişmez. Bedelsizden önce 100 lotunuz varsa ve hisse fiyatı 20 liraysa, bu lotların toplam piyasa değeri 2000 TL'dir. Bedelsizden sonra ise elinizde 210 lot olur ancak hisse fiyatı 9.52 TL'ye düşer ve elinizdeki lotların piyasa değeri yine 2000 TL olmuş olur. Tabi artırımdan sonra fiyatta meydana gelecek düşüş ya da yükselişler sonucunda durum değişebilir. Tıpkı dünkü %6.9'luk yükseliş gibi.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

7. Başim döndu bu ney böýle

8. Japonya'da yerleşik KM Biologics Co.,AŞI üreticisi .ve Turk İlaç Ve Serum Sanayi A.Ş
    arasında yine Japonya merkezli Sumitomo Corporation koordinatörlüğünde yürütülmekte olan ;

T.C Sağlık Bakanlığı Aşı Bağışıklama
    Programı Kapsamında yer alan dondurularak Kurutulmuş İnaktive Doku Kültürü
    Hepatit A Aşısının yerli üretimi için antijenden başlayarak bitmiş ürüne kadar
    tüm aşamalarının Türkiye'de gerçekleştirileceği Hepatit A Aşısı teknoloji
    transferinin ilk aşaması olan MOU ( memorandum anlaşması ) başarı ile imza
    altına alınmıştır.

Aşı gibi stratejik bir üründe yerlileşme
    politikaları kapsamında ülkemiz menfaatleri doğrultusunda hayırlı bir adım daha
    atılmış olduğunu değerli kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kamuoyunun bilgisine sunarız. 11.08.2021

Sayfa 73/93 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •