Special Days Image
Sayfa 37/93 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 289 - 296 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Alislar neden marbas
    Başka kurum yok buda enteresan
    satıcı mı vardı ne bekliyorsunuz ki, adam milyon lot alış girmiştir, sıranın başında düşen 3-5 lotu topladı, ama kapanış eşleştirme de Deniz Yatırım ın alışlarını gördüm, o da toplam da 7-8 lot tu,

2. Belirleyici olan tera portföy yönetim as ve bae yabanci fonun aldığı payi ne zaman satacaklari.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bu halka açılmaların kimseye faydası yok. Verdikleri lotların her tarafı kar olsa ne yazar.
    Bari açıldıkları gün, tavan uygulaması olmasın, serbest fiyattan işlem görsün.
    120 şirket sıradaymış. Bakalım bu 120 şirketin hangileri, bir kaç sene sonra, kot dışı kalacak.

TRİLC da bugünün hızlısı Deniz Yatırım)

TRİLC 45.9 mlyn lot alıcı

6. 20 tl olmadan rahatlamaz bu gidişle. Ona da çok bişey kalmadı. Önümüzdeki pazartesi, bilemedin salı oralara ulaşacak gibi görünüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by No_DeaL Yazıyı Oku
    20 tl olmadan rahatlamaz bu gidişle. Ona da çok bişey kalmadı. Önümüzdeki pazartesi, bilemedin salı oralara ulaşacak gibi görünüyor.
    Rahatlamaz rahatlamaz da, bu 12 den satan arkadaşlar kim acaba... Neyse vardır bi sebepleri...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

8.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Rahatlamaz rahatlamaz da, bu 12 den satan arkadaşlar kim acaba... Neyse vardır bi sebepleri...
    Onların ki can sıkıntısı bence. Ciddi bir satış yok. 3-5 lot satıp duruyorlar.

Sayfa 37/93 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •