Sayfa 77/93 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 609 - 616 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Karfez Yazıyı Oku
    Bir zamanlar investing de çok uyardım insanları, Rus medyasında bir haber yayinlattilar 1 aya mutabakat tamamdı. Uyardım bunların hayatı yalan o mutabakat haberi değil gerçekleştiği kaptan paylasilmadikca girmeyin dedim. Hisse başı karı 1 TL bile değil dedim. Geleneksel aşılar hikaye dedim. Küfürler tehditler havada ucusuyordu. 70 TL den nerelere geldi. Gerçek değerine doğru yolculuğa devam.

2. Kaç TL görüyorsun üstad trilec yi
     Alıntı Originally Posted by aselsus Yazıyı Oku
    Bir zamanlar investing de çok uyardım insanları, Rus medyasında bir haber yayinlattilar 1 aya mutabakat tamamdı. Uyardım bunların hayatı yalan o mutabakat haberi değil gerçekleştiği kaptan paylasilmadikca girmeyin dedim. Hisse başı karı 1 TL bile değil dedim. Geleneksel aşılar hikaye dedim. Küfürler tehditler havada ucusuyordu. 70 TL den nerelere geldi. Gerçek değerine doğru yolculuğa devam.

3.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Kaç TL görüyorsun üstad trilec yi
    biontechin başarısı ve çin aşısının fiyaskosundan sonra kimse geleneksel aşı olmak istemez, bu şirketin de biontech üretme gibi bir hikayesi yok, anca rus aşısı ki bu da geleneksel bir aşı.

geriye ne kalıyor serum bir bir kaç az karlı aşı işi.

şu an pd/dd 5 civarında, koskoca işbankası 0,3 ya. bu kağıt ederinin 5 katı fiyatla, arz fiyatının 2 katı fiyatla işlem görüyor, ortada covid aşısı bile yok.

dibin dibi olmaz, dönüşe dair kesin emareleri görmeden sakın atlamayın.

4. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI
    TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU

İlaç Geri Çekme

Turk İlaç ve Serum San. A.Ş." nin ruhsatına sahip olduğu “Turkfleks % 0.9 İzotonik Sodyum Klorür Çözeltisi, 500 ml†adlı ürünün 9AD0059 (SKT:08/2021) (tüm alt seriler) parti numaralısına yapılan incelemeler sonucunda gözle görülebilen yabancı cisim içermesi sebebiyle uygun bulunmaması nedeniyle 19 Kasım 2015 tarih ve 29537 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Geri Çekme Yönetmeliği†ne göre 1. sınıf A seviyesinde (nihai kullanıcı seviyesi) geri çekme işlemi uygulanmış olup, gereğinin yapılması ilgili firmaya duyurulmuştur.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur

Adamların İlacı toplatılıyor bunu Kap ta yayınlaması gerekirken bu haberi yatırımcılardan ve Borsadan saklıyorlar.. SPK nın derhal harekete geçmesi lazım..

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    T.C SAĞLIK BAKANLIĞI
    TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU

İlaç Geri Çekme

Turk İlaç ve Serum San. A.Ş." nin ruhsatına sahip olduğu “Turkfleks % 0.9 İzotonik Sodyum Klorür Çözeltisi, 500 ml†adlı ürünün 9AD0059 (SKT:08/2021) (tüm alt seriler) parti numaralısına yapılan incelemeler sonucunda gözle görülebilen yabancı cisim içermesi sebebiyle uygun bulunmaması nedeniyle 19 Kasım 2015 tarih ve 29537 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Geri Çekme Yönetmeliği†ne göre 1. sınıf A seviyesinde (nihai kullanıcı seviyesi) geri çekme işlemi uygulanmış olup, gereğinin yapılması ilgili firmaya duyurulmuştur.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur

Adamların İlacı toplatılıyor bunu Kap ta yayınlaması gerekirken bu haberi yatırımcılardan ve Borsadan saklıyorlar.. SPK nın derhal harekete geçmesi lazım..
    Bide aşı uretecekmis, peh peh. Daha doğru düzgün serum üretemeyen bunu nasıl başaracak.
    Gerçek değerine doğru yolculuğa devam.

6. Buraya dikkat (kamu hastaneleri harici yani ekran fazladan)
    Kamu* hastaneleri harici doğrudan temin ile kazanılan toplam ihale bedeli
    6.040.157 (Altımilyonkırkbinyüzelliyedi) TL dir."

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bu şirket sadece serum üretmiyor. Aynı zamanda BCG, Tetanos, Difteri, Hepatit B vs. gibi aşılar da üretiyor. Bunun yanında ilaç sanayide gerekli bazı yan ürünlerin de üretimi en son teknoloji kullanılarak üretiliyor. Geleceği parlak ve gelişmeye açık bir şirket.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. [IMG][/IMG]

SAATLİK GRAFİK (RSI DEĞERİ 45,15)
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 77/93 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •