Sayfa 240/1000 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Eski ülkücüler mevcut olan biteni olayın gideceği yeri sonucunu görebilirdi. Yandaş TV de o kadar çok yönlendirme yapılıyor ki yaşı ilerlemişler hala bohçacınin olduğu yer mekan başka yer lider yok gibilerinden üfürmusler. Aklı olan ve insan yanlışın peşinden gider mi. Ben gara operasyonunu sonucunu o gün yazdım.

2. Yarın acil MB toplantısi olur belki enflasyona etki etmeden ateşi düşürür.

3. Hesapta biz krizden V şeklinde çıkacaktık, dolar V şeklinde çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Rasim Öztekin yaşamını yitirmiş.
    Allah rahmet eylesin. Sevdiğim biriydi.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eski ülkücüler mevcut olan biteni olayın gideceği yeri sonucunu görebilirdi. Yandaş TV de o kadar çok yönlendirme yapılıyor ki yaşı ilerlemişler hala bohçacınin olduğu yer mekan başka yer lider yok gibilerinden üfürmusler. Aklı olan ve insan yanlışın peşinden gider mi. Ben gara operasyonunu sonucunu o gün yazdım.
    Gelecek ilk genel secimde, bu suruden kurtulacagiz insallah.

6. Bu akşam 19.30 civarı Levent Gültekin yaklaşık 25 kişinin saldırısına uğramış.
    Son zamanlarda bu tür saldırılar artıyor.

7. CHP'liler Kılıçdaroğlunu beğenmez lakin bana göre en akıllı o. CHP'nin potansiyeli belli. İktidar olmak için kazanmak için de cumhur ittifakınl yada millet ittifakı için illaki HDP nin oyu gerek. RTE sürekli tuzak kurarak mhp oylarının iyi partiye kaymasını önlemeye çalışıyor. RTE ayrıca gelecek ve deva partisi kaybını kazanca çevirmek için Chp ve iyi partide iki delik açarak kapatmaya çalışıyor. Gara operasyonu benzeri hamleler gelecek. Bence İmamoğlu bugün seçimi kaybetti. (vb) HDP milletvekili pelvin Buldan ile ağaç dikmişler. Aslında sorun değil. Ama yandaş medya bunu HDP ile birlikte kullanır.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu akşam 19.30 civarı Levent Gültekin yaklaşık 25 kişinin saldırısına uğramış.
    Son zamanlarda bu tür saldırılar artıyor.
    Levent de sağ cenahtan gelip eleştiren biri. Bunlar içeriyi çok iyi bildiği için iyi vuruyor ittifakı. Muhtemelen ülkü ocakları parmağı vardır. Malum dokunulmazlığı var. Milletvekilinin dokunulmazlığı bile bundan daha etkili değil.

Sayfa 240/1000 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •