Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. haftaya açıklanacak enflasyon (15.5) verisiyle reel faiz %1.5a inecek.

bize diyorlar yüzde 1.5 için TL tutun.

bir haftada yüzde 6 gitti dolar ?

mart sonunda stopajın uzatılacağını sanmıyorum %1.5 da vergiyle gidecek. hoşgeldin negatif reel faiz.

mb faiz artışı yapmazsa oyun bitti.

2. Avrupa Birliği, iki aydır konuşulan "Aşı pasaportu" konusunda görüşmelere başladı. Dün yapılan online AB zirvesi 4.5 saat sürdü ve başta aşı pasaportu olmak üzere çeşitli konularda kararlar alındı. AB'nin onayladığı aşıları olanlara vize verilmesi gündeme gelirken Türkiye'de kullanılan Çin yapımı aşının AB'den henüz onay almaması gündem oldu.
    Türkiye'nin getirdiği ve kullanılan Çin’in geliştirdiği corona virüsü aşısı ise AB'den onay almadı. Çin'de aşıyı geliştirenler henüz AB onayı için başvurmadı bile. Ruslar ise kendi aşıları için AB onay kurumu olan EMA'ya başvurdu.

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    haftaya açıklanacak enflasyon (15.5) verisiyle reel faiz %1.5a inecek.

mart sonunda stopajın uzatılacağını sanmıyorum %1.5 da vergiyle gidecek. hoşgeldin negatif reel faiz.

ya faizleri artıracakalr ya stopajın süresini uzatacaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku

Insallah....

5. Haftada 65 yurttaş yaşamına son veriyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, AKP iktidarı, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, bozulan ekonomi ile artan intihar oranlarına ilişkin bir rapor hazırladı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/akku...eriyor-1816784

6. Gecim darligi nedeniyle, yikilan yuvalar, oldurulen es'ler haric.

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku

Sn fan o da açıklanan çakma enflasyona göre reel faiz falan diyoruz,vatandaş elbet bunun saçma sapan bir şey olduğunu görüyor,enflasyon yüzde 15 de maaş zamlarını buna göre ver ama kendin zam yaparken kontrolunde olan elzem her şeye yüzde 25 yüzde 30 zammı daya geç gitsin,sorarlarsa da enflasyon sepeti yaptık şunun ağırlığı çok bunun az falan.Silme yalan dolan işler,sen vatandaşı bu kadar salak yerine koyarsan o da gider parasını altını dövize koyar dünyanın manuplasyonunu yapsan bozmaz.Şu son çakallıkta gavurların onca raporuna not artırımına rağmen millet bir dolar bozmadı 2.5 milyar dolar aldı ya,bizim halka ilk defa bir konuda helal olsun dedim.

8. Baskin erken seçim yükleniyor...

Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •