Sayfa 114/1000 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bunlari hep yazdilar.

Omurlerinin cogunu hapiste gecirmis, cok degerli romancilarimiz yazdi.

Jandarma Bascavusu koy kahvesine girdiginde, tum koylu ayaga kalkar, esas durusa gecer, Hakim girdiginde ise, kili kipirdamaz.

Bu toplum, ne zaman Hakim'i gordugunde ayaga kalkar, saygi gosterir ?

200 yildir, esek gibi dovdun adami, Jandarma dovdu, polis dovdu, cezaevinde gardiyan dovdu.

Simdi diyorsun ki,bu hukuk devleti.

En tepedeki, anayasada yazan ifade hakkini kullanana terorist diyor.

Nasil yapacaksin.?

Hanefi AVCI, yazdi kitabinda diyoruz.

Ama o Hanefi Avci, gencliginde MHP'li iskenceci bir polisti.

Gordu,yasadi, iskencede direnen genclerin dedikleri, zamanla etkili oldu, yakinda dunya degistirecek, nereye gidecegini de biliyor.

Cikti simdi konusuyor.

Ergenekon'da cezaevlerinde olen, oldurulen masum askerler var, nasil duzelteceksin bu kadar curumuslugu.

Sorunun ozunde kafalara kazinmis bir kul, teba anlayisi var.

Yasi 50 civarinda olanlarin beyninde, silahli bir Jandarma askeri dikiliyor, onu ordan nasil cikaracaksin.

2. Bugun icin cok birsey yapma.

Sadece kadin katilleri ile cocuk istismarcilarina idam cezasi getir.

Bu cezayi da 2 ay icinde infaz et.

Sonra bak..!

Adam 50 kez hirsizlik yapmis birakiyorsun, kimin bu duzene saygisi kalir ki.

Hukukta reform yapacakmis.

Breh breh breh.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Adam hukukta reform yapacagiz diyor.

Yersen.

Anayasa Mahkemesini kaldiralim diyen zihniyet bu.

Hukukta reform yapacak.
    Anayasa mahkemesine bireysel başvuru hakkı var başvurdun ve seni haklı buldu geri döndü yerel mahkeme bu kararı yok hükmünde saydı burada hukuk reformu nasıl işler , üyeler usul açısından yanlış dedi bütün hayat boyu gördükleri ve verdikleri hukuk dersi çöpe gitti .Işte usul derken budur adam suçlu bile olsa sen hak ihlali yaparak onu tutmamalisin , reform olsa ne olacak derler tamamen keyfi .
    Ben herhangi bir konuda da iki ayrı yerel mahkemenin aynı kararı vereceğini düşünmüyorum artık , o yüzden kimseyle takisip mahkemeye düşmemek de fayda var çok mecbur kalmadikca .
    Kuddusi Okkir diye bir adam vardi
    Ergenekon'un kasası şöyle zengin boyle zengin dendi adamı hapiste tedavi izni vermemekten öldürdüler ,fetocu hakimler, anayasa mahkemesine bireysel başvuru hakkı çok önemli herkes için ama uygulamazsan kararını geçmiş olsun .

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bugun icin cok birsey yapma.

Sadece kadin katilleri ile cocuk istismarcilarina idam cezasi getir.

Bu cezayi da 2 ay icinde infaz et.

Sonra bak..!

Adam 50 kez hirsizlik yapmis birakiyorsun, kimin bu duzene saygisi kalir ki.

Hukukta reform yapacakmis.

Breh breh breh.
    Sn Tinaz,

ilk defa, her zaman düşündüğüm bir konuda,fikirleri aynı olan birini duyuyorum.

Kadın , çocuk cinayeti ve 2. defa taammüden insan öldürenler için 3 ay içinde idam infazı getirilmeli.

5.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn Tinaz,

Kadın , çocuk cinayeti ve 2. defa taammüden insan öldürenler için 3 ay içinde idam infazı getirilmeli.
    Bu idam cezasının olmasini bu ülkede ben savunmam
    https://twitter.com/Corneli56242482/...177314822?s=19

Bakın deepfake tamamen sizi bu şekilde bir kanıtla asabilirler görüntü ve ses tamamen sahte .

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn Tinaz,

Hukuk ve asayiste bir yangin var.

Yangini bir ucundan sondurmeye calismak lazim.

7. reformları siyasiler yapmıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. halk yaptırmıyor. çünkü böyle olması işlerine geliyor.

8. Fazla iddialı olmak, adamın saçına jöle sürdürür.

Her türlü olasılığa hazırız..

Sayfa 114/1000 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •