Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bist paraşütsüz düşüyor.
    Şoför atladı da diyebiliriz.
    Brent 65 doları geçti.
    en can sıkıcı olanı petroldeki hareket tüm dünyada enflasyon demek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Asgari ücret değil, askeri ücrettir o. Askerlerin maaşları dolgun, çoğu araba sahibi.
    Asker ne demek, hayatınızda hiç mermi yediniz mi ? Belediyede asfalt işçisi bile eliyle yük kaldırmaz, soğuk havada ısıtıcılı araçta sık sık mola vererek çalışırken Doğu da yolu olmayan dağa helikopter ile bırakılan ayağı- eli donduğundan kesilen askerleri gördünüz mü hiç ? Şehir içinde yaya gezmeyen kamu görevlileri varken , generalin bindiği araç renaulttur.

Hepsini de geçtim, aracı olmak zenginlik göstergesimidir ? Eryaman da aracı olmayan Kapıcı yok gibi. Şimdi bu insanlar zengin mi ? Bu tip ayrışmalar hoş değil. Her mesleğin kendi zorlukları ve riskleri vardır. Hepsi de bu vatanın çocuklarıdır. Asker denince 10 kez düşünürüm. Zira Gerek İstanbul gerek Ankara Gülhane hastanelerinin ortopedi ve psikiyatri bölümlerini çok ziyaret etmişimdir. Oralar bile lüks sayıldı ve şu an kaderlerine terk edildiler. Bazen ne yazdığınıza nereye gittiğine dikkat etmek gerek !

3. asıl problem dururken
    hala semptomları tartışıyorsunuz...
    sonuçları sebep sanmasak...

10 tane marazım var, anlatıp durur...
    akıl verir..
    bir kafası sağlam sanki.. durumu gibi...

4. Emekli maaş taahhüdü verdiğim TEB de 3 yıllık sürem dolduğu halde E- devletten banka değişikliği için girdiğimde '' banka blokeli '' görünüyor. Şubeyi arıyorum , - bizlik bir şey yok diyorlar. Müşteri temsilciliğine e-posta gönderiyorum dönmüyorlar. Bu durumu yaşayan ve çözen varsa tecrübesine ihtiyacım var.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Emekli maaş taahhüdü verdiğim TEB de 3 yıllık sürem dolduğu halde E- devletten banka değişikliği için girdiğimde '' banka blokeli '' görünüyor. Şubeyi arıyorum , - bizlik bir şey yok diyorlar. Müşteri temsilciliğine e-posta gönderiyorum dönmüyorlar. Bu durumu yaşayan ve çözen varsa tecrübesine ihtiyacım var.
    Bireysel kredi veya kredili mevduat hesabı varsa banka değişikliği yapamıyorsunuz.
    Kredili mevduat hesap tanımını iptal ettirmeniz gerekir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bist paraşütsüz düşüyor.
    Şoför atladı da diyebiliriz.
    Brent 65 doları geçti.
    Piston aşağı düşmüştür
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bireysel kredi veya kredili mevduat hesabı varsa banka değişikliği yapamıyorsunuz.
    Kredili mevduat hesap tanımını iptal ettirmeniz gerekir.
    Sevgili Egeduk, ne kadar buyuk bir yardim bu biliyormusunuz ? helal olsun size.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Emekli maaş taahhüdü verdiğim TEB de 3 yıllık sürem dolduğu halde E- devletten banka değişikliği için girdiğimde '' banka blokeli '' görünüyor. Şubeyi arıyorum , - bizlik bir şey yok diyorlar. Müşteri temsilciliğine e-posta gönderiyorum dönmüyorlar. Bu durumu yaşayan ve çözen varsa tecrübesine ihtiyacım var.
    açıklama yapılmış ama pederin başına geldi emeklilik hesabı açılırken
    size tanımlanan 2. bir kredi hesabı var, anlamadan imzayı attırıyorlar onu kapatmadan olmaz
    transfer yaptığınızda aklınızda olsun mt. söyleyin kredili hesap istemiyorum, o sayfaya imza atmam deyin..

Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •