Sayfa 123/1000 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Aşı sorusu vardı. AB’de bu haber doğruysa sinovac macaristanda kullanıma başlamış.

Macaristan Başbakanı Victor Orban, bugün yaptığı açıklamada Çin’in geliştirdiği Sinovac aşısı ile aşılandığını açıkladı. Macaristan, AB içinde Çin aşısını kullanan ilk ülke.

https://m.dw.com/tr/heiko-maas-aşı-p...yız/a-56728978

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onerimiz, daha guzel bir dunya icindi.

Yok siz, boyle iyi diyorsaniz, sizin tercihinizdir.

Biz fikrimizi yazdik.
    Ülkedeki şiddet problemi cinsiyet tanımıyor

Afyonkarahisar'da çiğ köfteci dükkanına gelen ve alkollü olduğu iddia edilen G.Ş., sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Y.K'yı yumruklayarak darbetti. Olaydan sonra G.Ş. hiçbir şey olmamış gibi hesabı ödeyip giderken darp raporu alarak şikayetçi olan Y.K. da işi bıraktı. Olay anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

https://www.dha.com.tr/yurt/cig-koft.../haber-1813658

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    neden kadın katillerine idam gelsin. kadın olmak tanrısal bir şey mi. suç suçtur. yeri geldiğinde suç işleyen kadınlar erkeklerden bile daha vahşi olabiliyor. cinsiyet ayrımcılığının pozitif bir katkısı yok.
    Katılıyorum , neden
    Kadına getirilen ama uygulamada sıkıntıları olan pozitif ayrımcılık kadın erkek ilişkilerinde ciddi boyutta hasara yol açtı zira
    kadının sözünün doğruluğuna bakılmaksızın erkek evden atılıyor , bunu komsumda gördüm bir GSM şirketinin bölge direktörü olan ve oldukça iyi kazanıp ailesine iyi bakan bir adamdı tabii iç kısmı tam bilemesekte kadının son derece tembel ve beceriksiz olduğunu biliyoruz zira tanıyoruz , bu hanım çalışmadığı gibi evde yemek pisirmezdi genellikle haftada en az 2 kez de hizmetçi gelirdi böyleyken adamı bir telefonla evden attırdı .
    Aile mahkemelerinde eşini aldatan kadına yoksulluk nafakası bile bağlayan bir yargıç var ve dikkat ederseniz önemli bir kisim evlilikler aslında para sorunu veya aldatma ile bitiyor .Gerçekten psikopat , sosyopat davranışlarla kadınları ezen erkekler yok mu çok fazla ancak dikkatli bakılırsa kadınların erkek ilişkilerini yönetirken tek taraflı davranma oranı da yüksek yani kardeşim cahil halka hak verirsen b..ka sarar .
    Ben sosyal medyada hukuki yardım gruplarında avukatların , bosatacsk kadın arayıp boşan malın yarısını alırız şöyle böyle fikirlerle aile kurumunu yiprattiklarini düşünüyorum .Ayrıca bir de vakıf var bu yasalar oradan dikte edildi ve boşanma oranını artırdı.
    Cinayeti hiç bir şey mazur gösteremez ama komployo kurban gidip parasını hayatını kaptıran erkeklerde azımsanmayacak ölçüde .Bence aile içi şiddet ve kadın cinayetleri çok daha uzun süre meşgul eder gündemi.
    Bu , geçmiş daha iyiydi meselesi değil .Bu ülke idam cezasını doğru uygulayabilecek mantalitede değil, herşeye sallndirin gorelim diyen kana susamış bir cahil insan güruhuna idam yetkisi vermek son derece yanlış .

4. Ya cocuklar ?

3 yasinda bir kiz cocugunu istismar ediyor ve olduruyor.

Oldurmese de, zaten o olayi yasiyan bir bebek, ruhen oluyor.

Ben bakiyorum, herkes elestiriyor.

Tamam elestir de, cozum onerin de olsun kardesim.

Yangini bir ucundan sondurmeye gayret etmek lazim.

Aile kurumunu yipratiyormus, sen evlilik kurumunun arasina neden en buyuk hirsizi sokuyorsun.

Devletin ne isi var orada.

Ciftler arasinda adaletimi sagliyacak ?

Nerde adalet sagladi da, orada saglayacak.

Icra dosyalarina bir bak, devlet dedigin kurumun aldigi paralara bir bak.

Avukat ucretlerine bir bak.

Devlete de uyguladigi hukuka bir bak.

Aile hukukun ustune, bu papazlara, zihniyet olarak bu kadin dusmanlarina neden yetki veriyorsun.?

Bu yetkiyi vererek bastan zaten kadini yok sayiyorsun.

Sonra da munferit olarak, su kadin soyle yapti, bu kadin boyle yapti diye yargiliyorsun.

Kadin, lutfederse verir kendini,sevgisini, hizmetini bunu kabul edeceksin, cakalin birinin onunde imza atti diye degil, inek almiyorsun.
    Son düzenleme : Tinaz; 01-03-2021 saat: 09:51.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Katılıyorum , neden
    Kadına getirilen ama uygulamada sıkıntıları olan pozitif ayrımcılık kadın erkek ilişkilerinde ciddi boyutta hasara yol açtı zira
    kadının sözünün doğruluğuna bakılmaksızın erkek evden atılıyor , bunu komsumda gördüm bir GSM şirketinin bölge direktörü olan ve oldukça iyi kazanıp ailesine iyi bakan bir adamdı tabii iç kısmı tam bilemesekte kadının son derece tembel ve beceriksiz olduğunu biliyoruz zira tanıyoruz , bu hanım çalışmadığı gibi evde yemek pisirmezdi genellikle haftada en az 2 kez de hizmetçi gelirdi böyleyken adamı bir telefonla evden attırdı .
    Aile mahkemelerinde eşini aldatan kadına yoksulluk nafakası bile bağlayan bir yargıç var ve dikkat ederseniz önemli bir kisim evlilikler aslında para sorunu veya aldatma ile bitiyor .Gerçekten psikopat , sosyopat davranışlarla kadınları ezen erkekler yok mu çok fazla ancak dikkatli bakılırsa kadınların erkek ilişkilerini yönetirken tek taraflı davranma oranı da yüksek yani kardeşim cahil halka hak verirsen b..ka sarar .
    Ben sosyal medyada hukuki yardım gruplarında avukatların , bosatacsk kadın arayıp boşan malın yarısını alırız şöyle böyle fikirlerle aile kurumunu yiprattiklarini düşünüyorum .Ayrıca bir de vakıf var bu yasalar oradan dikte edildi ve boşanma oranını artırdı.
    Cinayeti hiç bir şey mazur gösteremez ama komployo kurban gidip parasını hayatını kaptıran erkeklerde azımsanmayacak ölçüde .Bence aile içi şiddet ve kadın cinayetleri çok daha uzun süre meşgul eder gündemi.
    Bu , geçmiş daha iyiydi meselesi değil .Bu ülke idam cezasını doğru uygulayabilecek mantalitede değil, herşeye sallndirin gorelim diyen kana susamış bir cahil insan güruhuna idam yetkisi vermek son derece yanlış .
    %100 katılıyorum. Öncelikle nafaka ve kadının beyanı esastır saçmalıkları düzeltilmeli. Düşük not alan lise öğrencisi kız, öğretmenim beni taciz etti diye yalan atıyor. Öğretmenin iş , aile , çevre tüm hayatı bir yalanla bitiyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    %100 katılıyorum. Öncelikle nafaka ve kadının beyanı esastır saçmalıkları düzeltilmeli. Düşük not alan lise öğrencisi kız, öğretmenim beni taciz etti diye yalan atıyor. Öğretmenin iş , aile , çevre tüm hayatı bir yalanla bitiyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O halde, kiz cocugunu bu kadar caresiz birakmayacaksin.

Tek silahi oysa, kullanacak.

Baska caresi yok.

Bak memlekete, ifade ozgurlugunu kisitla, hukuku cikarina gore kullan, sonra millet dolar aliyor diye hongurde.

Ne yapsin ?

Muhalefet hakkini nasil kullansin.?

7. Bir de donup kendine bi bakacaksin.

Hicbir kadin, saygi duymadigi bir adama asik olmaz.

Once ozunde sozunde durust olacaksin.

Sonra kadinina saygi duyacaksin.

Ayrica,son gunlerde bu tur sikayetlerin cogunun, ozunde gecim derdi var.

Yuvalarin buyuk bir kismi, parasizlik, caresizlik, umutsuzluk nedeniyle yikiliyor.

Intiharlar var.

Askida ekmekten, copten ekmege dustu necip turk milleti.

Objective olmak lazim.

8. Islak odunla sopalama başladı.

Şey: 7,3469

Dayak klubü

Sayfa 123/1000 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz