Sayfa 20/1000 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

SÖZCÜ yazarı Uğur Dündar, AKP'nin 'lebaleb' dolu kongreleri ve cenaze törenleri için "Öylesine dayanılmaz çifte standartlara tanık oluyoruz ki, sanki iktidar sahipleri paralel bir evrende yaşıyor" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...siyor-6275756/

Amanın..çifte standart demiş, çift yani iki, demek ki halkı ikiye bölüyor, halkı nefret bölücülük isyana teşvik...hemen dava açılsın, boy boy fotoları internete düşsün...gereği..

Büyükelçi Satterfield, bugün @KaosGL ve @Unikuir temsilcileriyle görüştü. Amerika Birleşik Devletleri, küresel ölçekte #LGBTQİ+ haklarını savunmaya kararlıdır. Her insan saygı ve itibar görmelidir.

https://twitter.com/USEmbassyTurkey/...16678440124419

'Sözde' müttefikimiz böyle buyurmuş, iyi de aga Biden' in kendisi bir kere eşcinsel evliliklere, hatta kürtaja karşı, adamın zamanında bir sürü varyetesi oldu bu konuda...Peh bu işler böyle işte..

3. Dallema şey : 7,0811

Münih Konferansında Biden' ın Çin'e karşı yaptığı açıklamalara Macron ve Merkel'den destek gelmemiş.

https://www.oyunubozan.com/bideni-mu...ler-karsiladi/

Sisi, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Merkez Komutanlığı nın (CENTCOM) Komutanı Korgeneral Kenneth F. McKenzie yi ülkesinde ağırlamış, ''ABD-Mısır arasındaki askeri ilişkiler çerçevesinde bölgesel meseleler ve terörle mücadele kapsamında içinde bulunduğumuz koordinasyon devam edecektir.'' demişler.

O kadar S-300, Su-35 aldılar..hava civa..edin anacım koordine edin..ABD Yunanistan ortak tatbikat yapıyor Trakya'da ona da keşke katılım sağlasaydınız. Bu adamlar Rusya'yla ortak tatbikat da yaptı ha, o kadar hava indirme birliği katıldı bir de...anlayan beri gelsin.

https://www.oyunubozan.com/sisi-cent...e-ile-gorustu/

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Fazla hırs saksafon çaldırır.
    yok ya onun müzik aletlerine yeteneği yokmuş onun için moniikayı işe almışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Geçen sefer Covid19 test kiti 9 dolardı 12 dolardı muhabbeti vardı, ben de bu kit 250+70 e yapılan PCR test kiti mi dedim, bir şey anlamadık vesselam. Şimdi de bu, bi 12 dolar muhabbeti gidiyor ya, ne;

CHP lideri Kılıçdaroğlu:

"Sayın Bakan ve Erdoğan a soruyorum: Ücretsiz olarak ithal edilen 1 milyon aşı, Devlet Malzeme Ofisine her dozu 12 dolardan fatura edildi mi, edilmedi mi?"

https://twitter.com/dw_turkce/status...29428130291718

Ücretsiz gelen aşı niye DMO ya fatura edilsin, ben yine anlamadım ki? Var mı bilen?

vaka sayısı 2 gündür 1.000 er koydu üzerine
    ağır hasyta sayısındaki düşüş durdu
    yeniden kıpırdanma başladı vaka sayısınd aaşılamanın hızlanması gerekiyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Rica ederim sayın ressam. Az bir faydam oldu ise ne mutlu bana.
    Kmh iptali için İzmirdeki Şubenize hitaben bir dilekçe yazın. Ankara’daki Şubeye İmza karşılığı verin. İlgili Şubeye iletsinler.
    Kmh’ın kapatılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim diye dilekçenizi bitirin bence.
    Hangi devirde yaşıyoruz. Kesin sonuç alırsınız.
    Selamlar.
    geçen sene emeklilik maaşıyla ilgili şahit olduğum olay bu kadarına da pes dedirtti
    denizbank maaş taşımada pedere zorluk çıkarınca çalıştığım banka değil ama bir de ben bakayım dedim
    bankaya gittik girişte pederin tc numarasını girip gişe işlemleri para yatırma seçeneğini tıkladım
    makinanın verdiği numara tıkladığım işlem nevine göre galiba 500'lü bir rakamdı
    oturduk 30 dk. boyunca gişelerden 500'lü işlem gurubundan kimseyi çağırmıyorlar, diğer müşteriler ilerliyor
    bizden sonra gelip para yatırma işlemi için numara alanları da bekletiyorlar
    anladım ki banka Algoritma kullanıyor, bir kaç gündür pederin bankaya ne amaçla geldiği biliniyor
    işi yokuşa sürmek için biz dahil arkamızda en az 5 kişiyi daha bekletiyorlar, millet para yatıracağız nasıl bir iş bu diyor
    500'lü numarası olanlar, daha sonra gelenlerin işlemleri bitti bizi niye çağırmıyorlar diye bağırmaya başladı
    bizden bir sonraki 500'lü numarayı alan da numarasını fırlatıp gitti ve onun numarası olan banko kağıdını da aldım
    40 dk. sonra bizim numarayı atlayıp bir sonraki 500'lü numara gişede yandı lakin müşteri ayrılmıştı
    gişeye giderek benim numaram yanmadan atladınız bir bakar mısınız dedim, siz kaçırmışınızdır dedi gişe yetkilisi
    bereket elimde bir sonraki numara da var, o müşteri ayrıldı numarasını da bana bıraktı deyince zoraki kabul etti
    pederin 3 yıllık promosyon süresinin bitmesine 5 gün daha varmış onun içinde 10 tl ceza ödedik
    lakin peder ertesi gün maaş transferi için diğer bankaya gittiğinde blokeniz hala kaldırılmamış demişler
    neyse adam daha fazla uğraşamadı 5 günün geçmesini bekledi, ben de üstüne gitmedim
    lakin böyle bir şeye hiç şahit olmadığım gibi sittiri boktan bir işlem için bile algoritma kullandıklarını öğrenmiş oldum..!!

Sayfa 20/1000 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •