Sayfa 212/1000 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. İstanbul son 6-7 günlük veri güncellemesi ile yine kırmızı olmuş. Bir sonra ki toplantıda yine kapanıyor heryer

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ayvalık Sn. Başkandan sorulur ben karışmam oraya, Helin aşkına mağribi gibi bütün yaz orada bekleşiyor.
    hülya geliyor o gelmiyor yada gelip dışarılara çıkmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Teşvik paketi geçtiğine göre, borsalarda sağlam bir kar realizasyonu yakındır..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Çok ayrıntıya girmeden şöyle söyleyeyim,bu helikopterler askeri amaçlı uzun ve ağır kullanım şartları için uygun değildir,zamanın siyasi dengeleri adına satın alınmıştır,yaş önemli bir kriter olmakla birlikte TSK envanterinde ondan çok daha yaşlı hava araçları sorunsuzca uçuş yapmaktadır.
    Eğer helikopterde risk olsaydı. Korgeneralin kullanımına sunulmazdı. Kalan soruların cevaplarını ancak kaza raporundan sonra öğrenebiliriz.
    Sanırım muharebe arama kurtarma timleri bu helikopteri kullanıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Eğer helikopterde risk olsaydı. Korgeneralin kullanımına sunulmazdı. Kalan soruların cevaplarını ancak kaza raporundan sonra öğrenebiliriz.

Eşref bitliste dediğiniz gibi olmamıştı.O zamanda doğan güreş buzlanmadır kazadır falan deyip olayı çözmüştü.Kaza olma olasılığı bu olay için yüksek,ama burası türkiye her olasılık her zaman akılda tutulmalı.

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

Evet,UH-1 lerin yerine arama kurtarma amaçlı kullanılmak için alındı,ama dediğim gibi,yoğun askeri kullanım için çok daha uygun alternatifler mevcut.

https://t24.com.tr/haber/emekli-tugg...arsiydi,937448

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Eşref bitliste dediğiniz gibi olmamıştı.O zamanda doğan güreş buzlanmadır kazadır falan deyip olayı çözmüştü.Kaza olma olasılığı bu olay için yüksek,ama burası türkiye her olasılık her zaman akılda tutulmalı.
    Doğan güreşi bilemem ama o uçak kazasında soru işareti olduğu bir gerçek. Uzman olmadığımız için bir şey diyemiyorum.

O egeli ben değilim

Sayfa 212/1000 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •