Sayfa 5/1000 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Birinden bir şey rica ederken yalakalık yapmasanızda olur. Yalakalıkla bugünü kurtarırsınız...sayın saygıdeğer sevgili bilmem ne

2. Şey yükselirken büyük bir coşkuyla buraya not alan arkadaş şey düştüğünde de gelip yazsa ya

Sonra biz sevinmeyruk diiler yersen tabi..

IT sektöründe de çok açık var bu aralar
    https://www.elektrikport.com/teknik-...ni-nedir/12126

Yahu insan dolara küser mi ,sever mi ,nefret eder mi.Dolar bu bir yatırım aracı.Eğer birileri kötüle diye bir görev vermediyse doların varsa çıkınca elbet sevineceksin,düşünce üzüleceksin.E altın da dolarla alınıyor,gümüşte,köprüden geçişte dolarla,dolar garantili hastaneler havaalanları da dolarla.Dolar çıkınca bunların hepsine sevineceğiz düşünce üzüleceğiz falan yani .Artık türkiye ege cansenin dediği gibi çift para birimli bir ülkedir .Ha doların çıkışı memleket menfaatinemidir diye tartışılacaksa elbet menfaatinedir,çünkü düşük kurla hak etmediğin bir hayatı borçlanarak yaşama imkanı buluyorsun bu yanlıştır.O değil de bu ara emtia da coştu ,bir şeyler değişiyor bu günlerde yakında anlarız.

Esas mesleğini yazmayacağım, yalnız işini iyi icra ettiğine eminim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Esas mesleğini yazmayacağım, yalnız işini iyi icra ettiğine eminim.
    '' Olmadı böyle'' diyor. Abla uzay boşlugunda gezinmeye başlamış bile. Ehuuu

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    ereğlitüpraş arkadaşımız konuşulmuş geçen forumun son sayfasında, baktım: 10 kasımda ereğli başlığına yazmış,"Herkese selamlar...

Yaşıyoruz ya...Ona şükür...COVID beni de yaktı...10 Ekimde babamı kaybettim...

Kabuğuma çekildim...Sessizce yaşıyorum artık... "

Sonra çok nadir yazmış, en son 22 Ocakta Tüpraş başlığında yazmış...
    Para bir yere kadar gerek ereğli-tüpraş nikli arkadaş gerekse Alecnihev nikli arkadaş hoş sohbet üyelerdi,ailevi sorunlar ve sağlık her şeyin önünde....

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu insan dolara küser mi ,sever mi ,nefret eder mi.Dolar bu bir yatırım aracı.Eğer birileri kötüle diye bir görev vermediyse doların varsa çıkınca elbet sevineceksin,düşünce üzüleceksin.E altın da dolarla alınıyor,gümüşte,köprüden geçişte dolarla,dolar garantili hastaneler havaalanları da dolarla.Dolar çıkınca bunların hepsine sevineceğiz düşünce üzüleceğiz falan yani .Artık türkiye ege cansenin dediği gibi çift para birimli bir ülkedir .Ha doların çıkışı memleket menfaatinemidir diye tartışılacaksa elbet menfaatinedir,çünkü düşük kurla hak etmediğin bir hayatı borçlanarak yaşama imkanı buluyorsun bu yanlıştır.O değil de bu ara emtia da coştu ,bir şeyler değişiyor bu günlerde yakında anlarız.
    Dolar bir yatırım aracı? )) peki benim için bu tartışma başlamadan bitmiştir..siz sevinebilirsiniz çıktığında sie serbest... ama iPhone u 25 bin tl olduğunda dönüp bir öpücük verirsiniz

Sayfa 5/1000 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •