Sayfa 503/1000 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by remzi Yazıyı Oku
    Bu hafta 8 üstü kapatır.

Yerli 5 milyar bozdu saçmalıklarina da inanmıyorum. Kamu bankalarıdir olsa olsa. Yerli deli gibi dolar aldı bu hafta.
    8 üstü piyasa açıkken görerse ben yine dolar satarım...7.90 dan biraz satmıştım...

Alıntı Originally Posted by remzi Yazıyı Oku
    Bu hafta 8 üstü kapatır.

Yerli 5 milyar bozdu saçmalıklarina da inanmıyorum. Kamu bankalarıdir olsa olsa. Yerli deli gibi dolar aldı bu hafta.
    Biri bizim arkadaş 7,5’den geri alacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Bu ülkede kısa vadeli ihtiyaçlar dışında hiçkimse dolarlarıyla tamamen vedalaşmaz.Sadece satayım alttan alayım der.Şu ana kadar satanlara alttan alma fırsatı verilmedi.Ben çoğunun zararına geri alacağını düşünüyorum.Farkındaysanız her gevşemede alttan alımlar geliyor.

Türkiyede ev, araba, düğün dışında kimse dolar gayme bozmaz, alttan alayım deyenler çok küçük bir kesimdir, diğerleri mecbur kalmadıkça sitsen dolar ve altın satmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

https://covid19asi.saglik.gov.tr/

2 doz aşıyı olan kişi sayısı 6 milyon bile değil yani nüfusun sadece %7 iki doz aşı yapılmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Türkiyede ev, araba, düğün dışında kimse dolar gayme bozmaz, alttan alayım deyenler çok küçük bir kesimdir, diğerleri mecbur kalmadıkça sitsen dolar ve altın satmaz.
    Başkan mahşerin 4 atlısı için bozdurdum diyor görmediniz mi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Başkan mahşerin 4 atlısı için bozdurdum diyor görmediniz mi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    20 de 1 i devede kulak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Money-fiyasko olunca
    Manifesto isi yatti !!
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Manifesto filan açıklayacaktı, kabine değişimi bekleniyordu, bugün değil miydi onlar?
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 503/1000 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •