Sayfa 698/1000 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ÜFE olmuş % 31
    Ve sayın başkandan enflasyon rakamları ile ilgili en ufak bir yorum dahi göremedik.
    malumunuz üfede ki artışın 31 e ulaşması durumun vehametini ortaya koyuyor üretici artan maliyetleri tüketiciye henüz tam olarak geçirememiş pardon yansıtamamış
    Allah Üfenin 69 olmasının şerri,nden korusun bizi 31 üfede biz bu haldeysek 69 da ki durumu hiç öngöremiyorum
    bu arada faiz topiğinde 18,50 den 19 dan 300 gün 500 gün bağladım diyen tüm haramzade faizcilerede geçirmiş özür geçmiş olsun
    spordan yeni geldim kahvaltı ederken anca bu kadar yorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bak ya emekli amiral otuzbiroğlu da imzalamış
    üfe 31 çıkmış otuzbiroğlu bildiri imzalamış başımıza 31 yağıyor dikkat edelim 69oğulları gelmesin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

bu arada hereks faiz indirimini unutsun arttırmalar bile sabit bırakacakalr 2 ay en az

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu arada hereks faiz indirimini unutsun arttırmalar bile sabit bırakacakalr 2 ay en az
    stopaj indirimi de devam ediyor faiz lobisi yaşadı. baba oğluna yapmaz bu kıyağı

YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Devredecek/devretmeyecek tartışmasına girmeyeceğim, tüm muhalefetin yapacağı şey her ortam da yargılanacaklar söylemi olmalı, kimlerin yargılanacağı ise muğlâk bırakılmalı.
    Sn.Mudurum, bu yaziniz uzerine, Tansu ile Mesudun, karsilikli birbirlerini akladigi donemi hatirladim.

Eger Babacan ve Davutoglu dise dokunur oy alirlarsa, bu yargilama isi tavsar diye dusunuyorum.

6. NOT: Finlandiya 'da 1 yılda yaşanan Fitne-fücur ülkemizde 1 hafta da yaşanıyor. bu hızı iyi takip ediyoruz gerçekten forumdan entellektüel birini alıp baltık ülkelerinden birinin başına koysalar ülkeleri uçar

NOT: Finlandiya 'da 1 yılda yaşanan Fitne-fücur ülkemizde 1 hafta da yaşanıyor. bu hızı iyi takip ediyoruz gerçekten forumdan entellektüel birini alıp baltık ülkelerinden birinin başına koysalar ülkeleri uçar
    57 İslam Ülkesinin Toplam Ekonomik Büyüklüğü.!!!
    Sadece Japonya Kadar!!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

NOT: Finlandiya 'da 1 yılda yaşanan Fitne-fücur ülkemizde 1 hafta da yaşanıyor. bu hızı iyi takip ediyoruz gerçekten forumdan entellektüel birini alıp baltık ülkelerinden birinin başına koysalar ülkeleri uçar
    Zaten uçuyorlar da, bütün Baltık ülkelerinin nüfusunu buraya getirsek, yere konamazlar bir daha.

Tabi ki biz de oraya oraya gidecez, yarımız soğuktan, kalanlarımız ise acından geberecek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 698/1000 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •