Sayfa 72/1000 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Ben defalarca anlattım. Bu doların büyük kısmı faize bulaşmayan kesim. Bu adamlarin maliye iki yıl da enflasyon farkı ile 8,5 üstü. Yarın 8 olsun %1-2 ancak bozar. Bence 10 dan itibaren çözülme olur.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla sizin yüzünüzden, biraz evvel hesap başvurusu yaptım.
    Amanin Reha Bey yapmayın! bu günlerde maşallah dediğim yarını görmüyorhafta başı biraz dolar bozdurup borsaya girdim.....ikisininde hali malum Mazallah banka batar falan,şuraya yazalım:YTD....

3.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bakın net söylüyorum,ilk kez bu başlıkta net algı yapmaya çalışan birini gördüm,daha öncekiler dolar düşünce bir,iki dalga geçmeye çalışıyor dolar yükselişinde de;hayınlar-xzcdfg liler gibi abukluklarla kayboluyordular ama bu trliçe aynı HSBC hisse net şubesi gibiydi;bakın dolarımı bozdurdum,mutluyum,elinizde patlayacak,bakın bozdurun tüm grafikler düşecek diyor diye algı kasdı ama ömrü vefa etmedidolardaki düşüşün canım.....
    Benim ilgimi ceken yonu ise, bir insan yalan yanlis oldugunu bildigi halde hala neden bu tur algi isi ile ugrasir.

Hic mi kafasi calismaz, 19 sene oldu yeter ulan..! demez.

Eger sen Anayasa'da yazan hak ve ozgurlukleri bu kadar kotu istismar eder, hukuku kendi cirkin emellerine alet edersen, o da gider muhalefet etmek icin dolar alir.

Cunku oyle bir hale geldiki, mudahale edemedigi tek sey doviz fiyatlari.

Gecen gun banka kapisinda konusan genc arkadas onu dedi.

Eger parani dolarda tutarsan, calamiyor..

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Küçük bir ayrıntı;damat döneminde 128 milyar dolarcık bir kayıp var,bu şartlar altında değil bir Naci,Naciler ordusu gelse o hasar düzelmez...
    Onu ikisi yaptı. Turizm ile kapatacaklardi. Covid çıktı terse kaldı.

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Simdiye kadar onlarca paket açıldı...
    İçlerinden ne çıktı dersiniz...!!!
    adamlara rant
    bize muzu fazla tutti frutti
    seveyim böyle işi...

6. Bir yandan bireysel hak ve özgürlükler düşünce özgürlüğü diyorlar. Diğer yandan Gerger oğlunun paylaştığı bir haber için milletvekilliğinden düşecek. Üstelik o habere dava açmıyorlar. Bunlar üzüm yemek değil bağcıyı dövecek

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    adamlara rant
    bize muzu fazla tutti frutti
    seveyim böyle işi...
    Kasım ayı sonlarından itibaren dolar düşmeye başlamasına rağmen,ÜFE-TÜFE farkı bahane edilerek devamlı her türlü ürüne zam yapıldı,şimdi? döviz yükseldi,tüm girdilerimiz dövizle diye bir tur daha vatandaşa........

7.33-7.35 fiba

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 72/1000 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •