Sayfa 751/1000 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Corona hızla yayılıyor kongreler işe yaradı ...

Covid-19 ilk çıktığında doktorun biri virüs mutasyona uğrayacak ve öldürücü olmaktan çıkacak demişti...Çünkü o da yaşamak isteyecek diyordu...

Kapanmayı ekonomi kaldırmıyor....

Aşılama da kullanılan çin aşısı çok etkil iolmadığı söyleniyor(doktor arkadaş 2 doz olmasına rağmen koronaya yakalanmış)

Biontech daha yeni geldi...Onun da etkileri konusunda bizde çok bilgi yok ama bu aşıyı olan biri olarak bahsedilen yan etkilerin hiçbiri olmadı...

Son dönem corona olanlarda ağır geçirenler ilk döneme göre daha az...Bu olay bize virüsün mutasyona uğradığı sonucuna götürebilir..

Umarım bizde hızla aşılama yapılırda bu belayı savarız diye dua edelim...

elimizden dua etmek ve kendimizi korumaktan başka birşey gelmiyor...

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    🔴#SONDAKİKA

İtalya Başbakanı, Türkiye Cumhurbaşkanına Diktatör dedi.

• “CumhurbaÅŸkanı ErdoÄŸan'ın, Avrupa Komisyon BaÅŸkanı Ursula’ya davranışına katılmıyorum.

• Bu diktatörlere açık sözlü olmalıyız ama aynı zamanda ülkelerimizin çıkarları için iÅŸbirliÄŸi yapmalıyız.”

Benim bildiğim İtalya avrupada bize en çok destek olan ülkelerden biriydi.
    Adamları takdir ediyorum. Kendi içlerindeki problemi bize yıktılar. Sorun iki üst düzey ab yetkilisi arasında ama sorumlu biz olduk neden ab mükemmel çünkü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. İlgi göstererek yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Benim için çok önemli bilgiler vardı.

AB Protokol tüzüğü ne diyor?

Avrupa Birliği’nin 1 Mart 2011’de yayınladığı “Protokol düzeni” tüzüğüne göre AB kurumları içinde, protokol önceliği seçilmiş olmaktan güç alan Avrupa Parlamentosu’nun başkanına ait. Ardından Konsey Başkanı, AB dönem Başkanı ve en son Komisyon Başkanı geliyor. Buna göre Konsey ve Komisyon Başkanı birlikte yurt dışında bir göreve gittiklerinde Konsey Başkanı protokolde öncelikli olarak yer alıyor. Özetle, Von der Leyen’in sözcüsü Eric Mamer’in iddia ettiği gibi Konsey ve Komisyon başkanları eşit statüde yer almıyor.

Liberation: “Bir kriz varsa, Ankara değil Brüksel’den kaynaklanıyor”

Fransız Liberation gazetesi, krizin yaşanmasında kabahatin Ankara’da olmadığını belirterek, “Her zaman olduğu gibi sadece imajdan hareketle yorum yapmak yanlış. Gerçekte, meydana gelen bu görüntüde, Türkler’in hiç bir sorumlulukları yok” ifadesini kullandı.

https://www.amerikaninsesi.com/a/ank...i/5845475.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi geçmiş olsun tekrar
    Kalbin tek ve yek ve de teketek düşmanı fesatliktir
    İçinde fesatlik taşımıyan kimseye ne kendi kalbi ne başkasının kalbi bişey mişey yapamaz. .
    Sevgili moruk, fesatlık insan kalbine de beynine de zarar eyvallah , ama bende fesatlık maalesef ! yok. Bu yüzden hanım ve çocuklarla bazen ters düşüyoruz. Kendimi düşünmediğimi , sürekli çevremi düşündüğümden yakınıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    🔴#SONDAKİKA

İtalya Başbakanı, Türkiye Cumhurbaşkanına Diktatör dedi.

• “Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Avrupa Komisyon Başkanı Ursula’ya davranışına katılmıyorum.

• Bu diktatörlere açık sözlü olmalıyız ama aynı zamanda ülkelerimizin çıkarları için işbirliği yapmalıyız.”

Benim bildiğim İtalya avrupada bize en çok destek olan ülkelerden biriydi.
    Ne var bunda, diktator degil mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne var bunda, diktator degil mi ?
    Amirallerin bildirisini bi okuyun, hangi atanmis savci, hangi hukuka gore suc unsuru buluyor.

Adamlari gozaltinda tutuyor, sanki kacacaklar, ustelik goz alti suresini 4 gun uzatiyor.

Sn.Savci ve Hakimler, dilerim bir gun hukuk size lazim olmasin.

8. Ressam Hocam, acil sifalar dilerim.

Sayfa 751/1000 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •