Sayfa 755/1000 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    algı kısmı işte... bence, ne dendiğine değil, neden denildiğine bakın...

ülkeye kökten düşman bir tayfanın kendini, demokratik, eğitimli , atatürçü diye tanımlayan
    bir kesime böyle algılatabilmesi bence başarıdır. sezarın hakkı sezara..
    yada eşeltirilen/küçümsenen seçmen kitlesinden seviye olarak sıfır fark vardır.
    belki daha da düşüktür ki bunca olaydan sonra tongaya düşülmektedir.

ağır oldu ama yerine oturdu
    Amirallerin arasında fetöcü olabilir mi.Yani o 103 amiral arasında fetöcü varmıdır.Kesinlikle yoktur diyebilirmisiniz.

Yarın bir gün bu amirallerin bildirisinin ardında fetö ya da amerikadan emir alan başka bir klik çıkma olasılığı varmıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Amirallerin arasında fetöcü olabilir mi.Yani o 103 amiral arasında fetöcü varmıdır.Kesinlikle yoktur diyebilirmisiniz.
    konuyla ne alakası var.
    konu cemaat propaganda kanalı moonstar tv(ay yıldız ) ye burada tekrar tekrar atıf yapılması. beğenenin de olması.

konuyla ne alakası var.
    konu moon tv ye burada atıf yapılması. beğenenin de olması.
    Yo konuyu oradan fetöcülerin insanları kandırabilme kapasitelerine getirdiniz.Konu değişti.

Neyse aslında aynı cenahta olduğum bir insanla tartışır durumda olmak hoşuma gitmedi ,kendi adıma vazgeçtim, konuyu unutalım sn zaf doğu.Boşverin siz haklısınız diyeyim kapatayım konuyu.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yo konuyu oradan fetöcülerin insanları kandırabilme kapasitelerine getirdiniz.Konu değişti.
    yoo değişmedi..
    neyse efendim..
    muhtemelen 2-3 güne kalmaz.
    gene ayın platforma atıf yapılır. oo süpper filen diye.

aynı konu döner.
    ozaman devam ederiz..
    Son düzenleme : Zaf.Dogu; 09-04-2021 saat: 03:05.

yoo değişmedi..
    neyse efendim..
    muhtemeen 2-3 güne kalmaz.
    gene ayın platforma atıf yapılır. oo süpper filen diye.
    aynı konu döner.
    ozaman devam ederiz..
    Anladım sizin konuyu zaf doğu,ondan siz haklısınız deyip kapatalım istedim konuyu.Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyide sn zaf doğu adamların alınlarında yazmıyor ki fetöcü oldukları.Eh doğruya doğru google da taratıp bulunabilirdi ama şimdi bu turhan bozkurt un fetöcü olduğunu bilmeden dinleseniz adam deklare olmamış olsaydı aynı atila yeşilada gibi sıkı bir muhalif ekonomist olarak algılanabilirdi.
    Her yerdeler, bir kısmı tarikatlerin içine dağıldı, bir kısmı 'biz de yanıldık' deyip iktidarın içine..

Hatta sosyalist bile oldular Türk Solu Dergisinde yazdılar;

https://www.sondakika.com/haber/habe...imdir-9444911/

Genelde, son moda ise, Atatürkçü ve muhalif görünüyorlar...

Tabi bir de FETÖ cü olmayıp, zamanında onlara iş tutan liboş klik var, aynı yolun yolcuları. 'Aldanıp', onlarla yol yürüyenleri saymıyorum, veya bazıları gibi 'vesayetten kurtulmak için bunu yaptık itirafında bulunanları da'...onlar zaten ihale konsorsiyumu, bakara makara..

Karşı kliki de bilirim ben...çok sopa yedikleri için, pozitif ayrımcılık uyguluyorum onlara...'oralara' yaptığım yorumların %90 ı sansüre uğruyor, ara ara küçük dokundurmadan duramıyorum çünkü...FETÖ yokken de onlar vardı, onlar da alırlardı soruları..b..kunda boncuk olangiller...neyse..

Hiç kimse günahsız değil...ya da tek günahsız 'biziz', onu anladım ben bunca ömrümde...

Vicdan, tek gerçek yargıç...onun kafa rahatsa, koyun gerisine gitsin..

Sayfa 755/1000 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •