Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    %18,7 artış , sadece 2 ay da
    3ayda -20%
    2 ayda + 19%
    5 ayda +8% faiz

kabaca 9,22 başa baş.

Tcmb başkanını youtube dan 2 defa izledim , çok üzüldüm, Profesör ünvanının saygınlığı adına.

Bu topik müdavimlerinden ortalama bir arkadaştan daha fazla teknik bilgiye sahip olmadığı açıkça ortada. Deniz43 gibi bi forumdaşın yarısı seviyesinde bile teknik bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Rüştü Saraçoğlu , Süreyya bey , Erdem Başçı gibi başkanlara bak bir de buna.. Düşük profilli bi siyasetçi gibiydi arkadaş.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    3ayda -20%
    2 ayda + 19%
    5 ayda +8% faiz

kabaca 9,22 başa baş.
    Referans olarak topiğin açılış zamanı ve o günkü değerini aldım. Aksi takdirde her bir vadenin şu an ki başabaş noktası farklı olur zaten

4. dövizin yükselişi enfilasyonu %30 larin ustune atacak.her durumda zarardayiz..yil sonu 13/14 arasi olursa şaşırmamak lazim..amerikanin tavrı yüzünden ..yabaci 2 sene paso. satar. 3 sene de uğramaz..5 sene sonrasina bakmak lazim
    .pandemi de anca 5 seneye biter bu gidişle

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

5. post damat çağındayız...
    şafak devri.... de denebilir.(ş/f yerine başka harf de yazılabilir.)

sosyal çalkantılı..
    politik karışıklıklı..
    bol köpüklü.

üstüne çikolata kırıntısı eksik.

6. merkezde kimin oturduğun bir önemi yok artik..tek elden cikiyor kararlar..boş kalsa daha. iyi..bir kararnameyle. direk kendine baglasa daha saglikli olur..en azından kimse suçlamaz. boşuna
    .7.20 dusmus dolar bir gecede 8.50 olacagi belli değil mi..şak kararname..sak faiz indirimi..sak. mak..herkez ne olacağını biliyor. bilerek yapılıyor..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

7. 2 milyar dolarlık vurgun yaptıktan sonra yurt dışına kaçan Thodex in sahibi Fatih Faruk Özer in yer aldığı fotoğraftaki üçüncü ismin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yeğeni olduğu ortaya çıktı.

Söz konusu tartışmalar sosyal medyada geniş yankı bulurken gazeteci Erk Acarer den dikkat çeken bir mesaj geldi.

Acarer, Abi kardeş İngiltere de dil eğitimi aldılar. Her gece kulüplerde, alkollü partilerde takılırlardı. Burada dinci orada cluber... Dayılarına çekmişler, o da DP yıllarında don alır, otel barından Miller içer partiye ödetirdi. Yalan, riya, sahtekarlık. Ne güzel şeysin Siyasal İslam" dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...onerdi-1830834

8. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Covid salgını süresince sağlık çalışanlarının yılmadan çalıştıklarını belirterek, Hayatını kaybeden tüm sağlıkçı kardeşlerime Allah tan rahmet diliyorum.

Bu süre içerisinde verdikleri bu mücadeleyle Hakk a yürüyenler inanıyorum ki sevgili Peygamberimizle komşu olacaklardır. dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...ardir-6394395/

Kimin nerde oturdugunu biliyor.

Palavrayi birak ,3600 ek gostergeyi ver.

Soz vermistin.

Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •