Sayfa 238/1000 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Vazgeçsin
    a a kadar yolu var
    Öyle deyince sıkıntı yok diyorsun yani sn moruk.İyiymiş cidden hemen her konuya da uygulayabiliyormuyuz bu formülü.Misal dolar artıyor a.a na kadar yolu var,işsizlik artıyor adres belli,enflasyon artıyor e yazdık ya di mi)))))))))))

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reyis üretti, parti kongreleri dolu olunca.

LEBALEB: Ağzına kadar dolu.
    Tamam bundan sonra hazine müsteşarı kasalarimiz lebaleb durumda desin anlariz.
    Fakat bunun karşıtı da lazım yani tamtakir kurubakir , hani hani no money için de yeni bir kelime üretmek lazım bunun için istikşafi görüşmelere başlanmasıni öneriyorum.

3. Diğer konuları bilmem ben o konuya dedim

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yaş kaç sn denizdenizli
    1961 mayıs.
    Meslek:Öğretmenim.
    Her iki gruba girmiştim. (Yaş-meslek)
    E-nabıza hiç girmemiştim. Aşı konusunda kararsız olduğum için. Biraz da merak ettim. Baktım aşı randevusu alabilirsiniz yazıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Türkiye, Varlık Fonunun genel müdürü istifa edecek ve üst düzey ekonomik kurumdaki sarsıntı derinleştirecek.

— Bloomberg
    Öyle bir şey olursa yerine gelecek Yiğit çok bu ülkede

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    1961 mayıs.
    Meslek:Öğretmenim.
    Her iki gruba girmiştim. (Yaş-meslek)
    E-nabıza hiç girmemiştim. Aşı konusunda kararsız olduğum için. Biraz da merak ettim. Baktım aşı randevusu alabilirsiniz yazıyor.
    Yaş dolayısı ile aşı sırası geldiğinden eminmisiniz,öğretmen olduğunuzdan sıra gelmiş olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ben bunu baştan bir uzatan 1 gibi tahayyül ettim, ama şu an daha sert ve uzun bir şey gibi görünmeye başladı. İlk tahayyüle göre şöyle gelişmeli, yani buradan sarkıp bir flat çizerse, ancak o zaman...YTD

Analizler güzel. Okuyup anlamaya çalışıyorum. Yalniz birşey merak ettim. Bu analizlere göre risk almıyorsun değil mi?!

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Tamam bundan sonra hazine müsteşarı kasalarimiz lebaleb durumda desin anlariz.
    Fakat bunun karşıtı da lazım yani tamtakir kurubakir , hani hani no money için de yeni bir kelime üretmek lazım bunun için istikşafi görüşmelere başlanmasıni öneriyorum.
    tıntın (tintin değil)

iki yudum yedik..
    içine ediyorlarmış.. 77 ne alooo..

Sayfa 238/1000 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •