Sayfa 427/1000 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Uyku yok bu gece, yattım geri kalktım

Doktor piyasalar hızlandı artık robotlar harmonikler v.s. mumlar tarih oldu, yap grafiği dakikalık mum filan kalmaz...Bir yusufçuğu severim ben, hep istemsizce gözüme takılır..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Uyku yok bu gece, yattım geri kalktım

Doktor piyasalar hızlandı artık robotlar harmonikler v.s. mumlar tarih oldu, yap grafiği dakikalık mum filan kalmaz...Bir yusufçuğu severim ben, hep istemsizce gözüme takılır..
    Robotun eline para verirsen bakkaldan çokomel alır gelir
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Robotun eline para verirsen bakkaldan çokomel alır gelir
    Ne çok doktor var forumda yaw

Hkm, doctor, Zaf.Doğu...tıp konseyi mübarek..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
    Ne çok doktor var forumda yaw

Hkm, doctor, Zaf.Doğu...tıp konseyi mübarek..
    Çok maaş alıyor hibineler. Misal yurtdısında bir konferansa gidiyorlar. 1 kahveye 3 euro veriyorlar. Demek ki zenginler.
    Ytd

5. Bilemem, doktorundan doktoruna değişir, mesela bizde 3 hoca var, her ay 3x700 yatırıyoruz ev taksidi gibi, aylık kontrol. Whatsapp'tan 7 gün 24 saat destek, ABD ye gitse bile hem de. Yoksa hastanede ara ki hocayı bulasın, muhatap olamayız...neyse razıyız, para hiç bir şey, önemli olan sağlık, Allah daha çok versin...

6. Ons altın buradan tepecek diye şu grafiği atmıştım, hatta oraya henüz temas etmemişti, neyse tepti de, alana kadar 411 TL oldu...1750 ye gitti, USDTRY düştü altın 1750 gram altın 410 TL oldu...ulan ne iş derken şu an çıktı da...yarın satayım, çıkayım, bizim arkadaş grubu 1950 dolardan sobelendiler Allah onlara kolaylık versin, DXY her an atağa kalkacağa benzer zira, altın sağlam tepecek olsa şimdiye 1850 olmalıydı, çok uyuzlandı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
    Bilemem, doktorundan doktoruna değişir, mesela bizde 3 hoca var, her ay 3x700 yatırıyoruz ev taksidi gibi, aylık kontrol. Whatsapp'tan 7 gün 24 saat destek, ABD ye gitse bile hem de. Yoksa hastanede ara ki hocayı bulasın, muhatap olamayız...neyse razıyız, para hiç bir şey, önemli olan sağlık, Allah daha çok versin...
    Çok doğru.
    Lafım işin şakası, trde az kazanıyorlar kardeşimden biliyorum. Borsa ve ekonomiye olan ilgide mesleki benzerlik. Hekimliğin %90'ı analizdir. İstediğin kitapları ezbere bil, elindeki veriyle analizi yapamıyorsan olmaz, teşhis güdük kalır. Ekonomide her açıdan benzer, birde bir süre eksik kaldığı için özlediğin matematik boşluğunu ekonomide rakamlarla doldurabiliyorsun. Tabii vakti olana... Genelde prognozları tutmaz ama uzun vadede tahminleri gerçeğe yakınsar doktor arkadaşların.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Çok doğru.
    Lafım işin şakası, trde az kazanıyorlar kardeşimden biliyorum. Borsa ve ekonomiye olan ilgide mesleki benzerlik. Hekimliğin %90'ı analizdir. İstediğin kitapları ezbere bil, elindeki veriyle analizi yapamıyorsan olmaz, teşhis güdük kalır. Ekonomide her açıdan benzer, birde bir süre eksik kaldığı için özlediğin matematik boşluğunu ekonomide rakamlarla doldurabiliyorsun. Tabii vakti olana... Genelde prognozları tutmaz ama uzun vadede tahminleri gerçeğe yakınsar doktor arkadaşların.
    Latife yapıyorum. Zor meslek, 35 yaşına kadar öğrencilik, 40 yaşında kariyer, 45 den sonra para sayma makinası

Sayfa 427/1000 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •