Sayfa 582/1000 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. istikrarı bırakıyoruzla kasıt buydu sanırım...
    kur tombalası.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Dolar daha çooook dolar.
    Bu arada zannediliyor ki ilaç firmaları ihya oldu. Aksine hepsi batmanın eşiğinde.
    1 senedir covid harici hastalık yok. Kronik hastalar sağlık hizmetlerine ulaşamıyor veya telekonferansla ulaşabiliyor.
    Grip/nezle(korona grubu hastalık) hem maske hemde evrimsel kurallar gereği köşeye sıkışıp yok oldular. Dünyada en çok satılan ilaç grubudur.
    Covid hastalarının ilaçlarının hem temini hem dağıtımı dünyanın birçok yerinde devlet eliyle yapılıyor. Bu süreçte belki biraz kazanan gıda takviyelerine yatırım yapanlar olmuştur. Aynı şekilde sağlık çalışanlarınında geliri minimum %30lar seviyesinde düştü.
    Covid ve sağlık hizmetlerine ulaşmadaki zorluk sebebiyle kanser teşhisi alamayan ve yakında hep son fazda yakalanıp 3-5 ay ömür biçilecekleri saymıyorum bile. En pahalı ilaçların satışının yarısını yapamıyorlar diyebiliriz bunun içinde.

Dolar topiği ama doları tartışmak anlamsız Beratın kokusunu aldı 10da nefeslenir 15e kadar yürür. Yerli veya yabancı borsalarda ilaca yatıracaksanız haberiniz olsun yani durumlar öyle iç açıcı değil hiç atlamayın. Wolf of Wall Streetteki gibi sent hisselere falan yatırın araştırıp daha iyi.
    Ytd

Dolar gevşemiyor aşısı faiz bile etki etmiyor galiba entübe olacağız....

Corona ile ilgili doğal anti-viral bitkiler-meyveler var..Coronaya karşıda etkili olma ihtimali yüksektir...Bunların başında laden-cistus ,izmir kekiği-Thymus anti septik nane , kara mürver , tabi düzemli tüketiminde oldukça faydalıdır...Ayrıca ev yapımı probiotik-prebiotikler yoğurt kefir kımız , Kimchi ,kombu çayı bağışıklığı ciddi şekilde güçlendirir...Hasta olsanızda hafif geçirmenize yardımcı olur...

4.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    sent hisselere falan yatırın araştırıp daha iyi.
    lundbeck hissesi mi alsak
    ihya edecek gibi

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    SON DAKİKA....

MB. BAŞKAN YRD. Murat Çetinkaya görevden alındı. Mustafa Duman atandı...
    Mustafa Duman
    Board Member, General Manager at Morgan Stanley Menkul Değerler
    Morgan StanleyCity University Business School, London

Executive Director at Morgan Stanley

Crash tüm hızıyla otobanda.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. ha ok ozaman.. Morganı direk merkeze yerleştirmişler (tefeci diyin de göreyim)
    ben nihat hatipoğlunun yanındaki/program yaptıkları mustafa duman sandım... ter boşanıyordum...

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    ha ok ozaman.. Morganı direk merkeze yerleştirmişler (tefeci diyin de göreyim)
    ben nihat hatip oğlunun yanındaki/program yaptıkları mustafa duman sandım... ter boşanıyordum...
    Bu şahış Rothschild in imamı.!!!
    Çok daha tehlikeli.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bu şahış Rothschild in imamı.!!!
    Çok daha tehlikeli.!!!
    nereye tehlikeli.
    aç izle programını...
    ozaman crashı görürdün

en kötü düyun-u umumiye msi bir durum oldu gibi..
    arada ne trade yaparlar ama (morgan nereye ahali oraya artık)

Sayfa 582/1000 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •