Sayfa 700/1000 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Önce öğretmen asilanmali diyenin kusura bakmayın önce basın kartı olan asilanmali diyenden hiç bir farkı yok. Onu hiç ciddiye alamam. Hatta iddia ediyorum oňlardan da alçakça düşünüyor.
    Önce bekci,polis,jandarma asilanmali sağlıkçılar kadar çalışan bir kurum ve sürekli dışarda korona denetimde, saat olarak ise en az çalışanı haftada 6 gün çalışan bir kurumla haftada 2 gün gideni bir tutmak haa...

korona ile bizzat baş başa olan güvenlik görevlisi iken ogretmen ise yine bir çoğu dönem evdelerde olan öğretmen olsun haa..

Kaç öğretmen koronadan vefaat etmiş görevden kaptığı koronadan once öğretmen olsun haa.

Gorevden dolayi vefaat eden polis asker sayısı keşke açıklansada bı kapasaniz o lanet çenenizi ogretmende öğretmen yeter be.

Ya zaten çoğu zaman evdeler. Kusura bakmayın da önce öğretmen diyenleri hiç ciddiye almıyorum hatta basina önce diyenden daha alçakça görüyorum.

İşte bunun için kendini düşünen kendi çevresini düşünen insanlar oldukça bir tek kendini gören lanet insanlariz. İşte bunun için Allah hepimizin belasını verdi veriyor ve verecek

ANLAMAK İCİN DİNLE CEVAP VERMEK İCİN DEĞİL
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya bir örnek daha. Öğretmenler haftanın 4 günü gidiyor okula. Öğrenciler dönüşümlü iki gün gidiyor. İdareciler 5 gün okulda olmak zorunda. Hiç okul olmayan zamanlar dahil. Tabi yine de özellikle polislere aşı vurulmalı. Halkla teması çok fazla olduğu icin. Öğretmene aşı olayı da aslında salgını azaltmak için önemliydi. Haftada 4 gün kapalı alanda 30 kişiyle birlikte olunca, her hasta olan öğretmen tüm öğrenci ve ailelerinin kesin olarak korona olması anlamına geliyor. Kapalı dar alanda 6 saat maske yeterli olmaz.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ya sizin bi şeyden haberiniz yok ankarada kaç tane kurum öncelik hakkı diyip kendilerine aşı çıkarttırdı. sayıştay bile çaycısına kadar aşısını vurdurmuş durumda üstelikte işe bile gitmiyor bir çoğu
    Ben bu basın mensuplarını anlamadım. Öğretmenleri ise nispeten kabul ederim. Kargocular, bankacılar, market çalışanları, toplu taşımada çalışanlar, polis, zabıta vb. Bu kesim pandeminin başından beri aralıksız çalıştı. Biz evde otururken onlar durmadı. Ne meslek hastalığı diyen var. Ne tv’de yer veren var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Güneydenizi Yazıyı Oku
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya bir örnek daha. Öğretmenler haftanın 4 günü gidiyor okula. Öğrenciler dönüşümlü iki gün gidiyor. İdareciler 5 gün okulda olmak zorunda. Hiç okul olmayan zamanlar dahil. Tabi yine de özellikle polislere aşı vurulmalı. Halkla teması çok fazla olduğu icin. Öğretmene aşı olayı da aslında salgını azaltmak için önemliydi. Haftada 4 gün kapalı alanda 30 kişiyle birlikte olunca, her hasta olan öğretmen tüm öğrenci ve ailelerinin kesin olarak korona olması anlamına geliyor. Kapalı dar alanda 6 saat maske yeterli olmaz.
    ilk meslek gurubu sağlıkçılardı sonra yaşlıbakımevlerinde çalışanlar ve kalanlardı sonra polis ve zabıta olmalıydı araya tsk mensuplarını sıkıştırdılar eğer erlerle birlikte vurulsa hatta eşleri ile vurulsa mantıklı olurdu ama öyle yapmadılar. şu anda işini ayarlayan her kurum öne geçiyor ama çok saçma bi şekilde eşlerine değil sadece çalışanlara vuruyorlar dediğim giii sayıştayda çaycıya bile vurdular
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. benjoyu gene kim satıyor

5. Benim mesajım net kimse kusura bakmasın isteyen istediği tepkiyi versin umurunda değil.

Korona asinsinda once ogretmen diyen öncelik 212 diyenden hiçbir ama hiçbir farkı yoktur. Niye biliyor musunuz o diyor ki "öğretmeni görmüyorlar" eee sende polisi jandarmayı görmüyorsun o ne olacak.

ANLAMAK İCİN DİNLE CEVAP VERMEK İCİN DEĞİL

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Eski Donanma Komutanı Güner: Asker karşıtlığı hortladı

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...tladi-6354729/

Bakın yukarıdaki komutanın söylediği şey ACI ama GERÇEK. Buradaki bir kısım arkadaşlar halen bu gerçeği anlamamışlar. Bu emekli (veya muvazzaf) askerlerin iktidar aleyhindeki her konuşması ve davranışı (konuşmanın içeriği doğru ve haklı olsa dahi) iktidara yarar...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

vekiilere eşleri ile birlikte vurdular
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eğer nem devreyi bozmamışsa, bolca kolonya ve diş fırçası ile pası temizleyin ve kalorifer peteginin üstünde bir gün kurusun.

Önemli not: Diş fırçasının pilini mutlaka çıkartın, ondan sonra temizleyin.
    Eyvallah rast gelsin.
    Dolar konusunda yediğimiz halta bak.
    Aslında ben kızıyordum bu duruma.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 700/1000 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •