Sayfa 570/1000 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gene sokup çıkarırlar mı bu defa 5 kademe geri geldi
    basganım bunlar sokup çıkarırken bizim robot araya kaynadı sanırım sesi soluğu kesildi.

2. Sahi dolar başlığıydı değil mi burası. Özür diliyorum. Dolar / tl. 8,17 olduğu için diye bir ses kulağımda çınlayacak gibi.

3. Yazarlarımızdan asker olanlar var bildiğim kadarıyla. Askeri yığınak - lojistik ağları, harekat kuvvet çarpanları vb. bilirler onlar. Ama yine de yazmasınlar .. Ne olur ne olmaz , başlarına bir şey gelmesini istemeyiz. Sonuçta eskiden HER TÜRK ASKER DOĞAR diye bir slogan vardı. Artık , her Türk paralı asker doğuyor. Bu ülke üzerine yapılan her türlü hesap her zaman bozulmuştur. Bu millet hergün birbiriyle kavga eder ama söz konusu vatan olunca tek yumruk olur.

Bizde öyle diyorduk AMK, o örgütlerin hangisi ordu da dahil devleti ele geçirmiş?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aşım gelmiş randevu aldım vurduracağım
    sinovac mı vuracaklarmış başkan?

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    sinovac mı vuracaklarmış başkan?
    aile hekimlerinde sinovac olmayacakmış saklama koşulları nedeniyle.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Borsayı iyi tutuyorlar artıda.
    Doların 8,17’den yukarı gidesi var gibi ama sanki odun,hortum, zincirle tutuyorlar.
    robot baraj kurarkene eliyle önünü tutunca arkası savunmasız kaldı zaar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    aile hekimlerinde sinovac olmayacakmış saklama koşulları nedeniyle.
    Dünyanın hiçbiryerinde saklama koşullarına dikkat edilmedi. En azından Pfizer için böyle. Ben kendime Aldi market'in bakanlığa tahsis ettiği bahçede bekleyen kamyondan yeni seri açıpta olmuştum.

Ayrıca yeni birkaç durum ortaya çıktı. Varsa covid geçirenler gidip kendilerine immun serolojisi yaptırsınlar. Hiv gibi otoimmun bir hastalıkla karşı karşıya olup, yaşadığımız fazın retroviral faz olma ihtimali ortaya çıktı.

Zaten tahmin ediliyordu ama araştırmaya konu olabilecek kadar yeterli zaman geçmemişti. Konfirmasyonu hala erken olmakla beraber, çeşitli raporlarda korkutucu sonuçlar var.

Bu durum doğrulanırsa hem kimin neden ağır veya hafif geçirdiğini açıklamış olacak, hemde neden re-enfeksiyon konusunda halen emin olunamadığını...( çünkü latent yani sessiz fazdayken virüs hala duruyor) Ayrıca çocukların neden bu hastalığı asemptomatik geçirdiğinide cuk diye açıklıyor.

Ha bence hala komplo teorisi çıkmaz fakat bu durum kesinleşirse yarısı hiv/aidsli bir dünya düşünürsek şu an içinde bulunan durum önümüzdeki senelere kıyasla cennet olarak tanımlanabilir.
    Ytd

Sayfa 570/1000 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •