Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Dolar / Tl'deki gap kapanmaz artık.

Cumhuriyet'in ilk yıllarında 2 dolar 1 lira ediyorken şimdi 1 dolar 8.000.000 lira ediyor. Bu maç dönmez buradan :D
    Üstadım biraz okuyun bakın neler göreceksiniz. ön sev(iş)me bitti. şimdi onlar düşünsün..

AKP’li Mahir Ünal: Hazırlıklarımızı tamamlamamız 19 yıl sürdü, asıl şimdi başlıyoruz

https://www.birgun.net/haber/akp-li-...liyoruz-338579

2. xu030 xu100 farkı 3000 e düştü..
    Küçük kağıtlarlarda moral bozukluğu yok gibi bişi..

Zaten yüzde 300 400 gitmişlerdi..
    Yüzde 5 - 10 civarı bi satış yediler..

Bunların taban taban gitmelerini beklerdim ama olmadı..Olmuyor da..
    Israrla tutuyorlar..

Badem katar spor 1 günlük bi şaşkınlıkdan sonra meydana indi..
    Bizim bilmediğimiz bi fırtına koptu herhalde sarayda..

Şimdi tekrardan kaldıkları yerden devam edecekler diye düşünüyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bağımsız kurumun başkanı 3 ayda bir değişiyor Hangi bağımlılık veya bağımsızlıktan bahsediyor insanlar...Su akar yolunu bulur
    değişecek tabi bir de hesap mı vereceklerdi reyiz ihtiyaç duyarsa açıklama yapar.

Ya ne yazsam boş dedim paylaşıyorum.

Siirt'te başlık parası kaldırıldı: Her şey dahil 200 gram altın
    Siirt'te aşiret liderleri ve kentin ileri gelenleri başlık parasını 'tarihi bir karara imza attık' diyerek kaldırdıklarını duyurdu. Kararda düğünde ne kadar takı takılacağı ve gelinin ailesine masraflar için verilecek para miktarına ilişkin de açıklamalar yer aldı. Aşiret liderleri ve kentin ileri gelenleri kurallara uymayanların düğünlerine katılmayacaklarını belirtti.

Gelen şikayetler üzerine böylesi bir karar aldıklarını söyleyen Basret Medresesi Sorumlusu Hıfzullah Oran, "Bugün tarihi bir karara imza attık. Kanaat önderleri ve aşiret liderleriyle araya gelerek, başlık parasını kaldırma kararı aldık. Yeni evlenecek olan gençlerimiz, bir hayli ciddi sıkıntı çekiyordu. Biz bunun farkındaydık. Gelen şikayetleri değerlendirdik ve Şeyh Bahattin Oran'a bildirdik. Kendisi de aşiret liderlerini toplayarak, bundan sonra başlık parası alınmaması kararı aldı" dedi.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/siirt...ikOBF5OspLKXaw

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Üstadım biraz okuyun bakın neler göreceksiniz. ön sev(iş)me bitti. şimdi onlar düşünsün..

AKP’li Mahir Ünal: Hazırlıklarımızı tamamlamamız 19 yıl sürdü, asıl şimdi başlıyoruz

https://www.birgun.net/haber/akp-li-...liyoruz-338579
    bu ne demek yahu? daha ne yapacaklarmış acaba?

6. Otopuz galdirip gonraya gidiyeaalaa lepalep leplepi gorona yayiyalaaa

8 üstü bakalım kalabilecekmi.Garantideki nasıl bir işlem hacmidir öyle.Kademelerde milyon lotlar tek kalem kalkıp iniyor.

8. şey dikeldi 8,025 yok mu zopası olan

havaarrr

Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •