Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu arada Yüzyüze eğitim ve sınavlar yine ertelendi. Bir günde olsa.
    Bu kadar plansızlığı istesem de beceremem.
    18 yıllık bir eğitimci olarak şunu belirteyim ki : eğitim ve öğretim türkiye'de can çekişiyordu ,şimdi tamamen bitti. Çocuğunuzun eğitimini ve öğretimini;kendiniz,imkânlarınıza göre sağlayın,derim ben.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sayın Cumhurbaşkanımız
    Ahmet Necdet Sezer cumaya gidermiydi

Para ile imanın kimde olduğu belli olmaz (bilinmez) Atasözü.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,753
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    18 yıllık bir eğitimci olarak şunu belirteyim ki : eğitim ve öğretim türkiye'de can çekişiyordu ,şimdi tamamen bitti. Çocuğunuzun eğitimini ve öğretimini;kendiniz,imkânlarınıza göre sağlayın,derim ben.
    https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarl...piyor-6281976/

Bir İTÜ lü olarak hicap duyuyorum ama ben ne yapabilir ki?
    Her boka atlayan muhalefet asıl bunların peşine düşmeli ama onlarda yerinden memnun cılız seslerle milleti top yekün uyutmaya devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,753
    Cumhurreisi Dünya beşten büyük dedi. Tayfası bir şey anlamadı.
    Ekrem İmam oğlu ' da İstanbul birden büyük deyince tayfa yine anlamadı.

5. Bugün olan olayda ben Milli Eğitim Bakanı’na suç bulmuyorum. haftalardır bas bas bagırdık 1 Mart’ta yüz yüze eğitimi başlatacağız veya sınavlar var vs diye. Madem 4 risk bölgesi kararını Bakanlar Kürulu alacaktı, o halde neden Bakanlar Kurulu 1 Mart pazartesi’ne bırakıldı kardeşim? Illa toplanmaları mı gerekiyordu, Zoom üzerinden yapsalardı gerekli görüşmeleri. İnsan makam arabasıyla melmekete giderken bile toplantıya katılır. Bu kadar veli, öğrenci, öğretmen, idareci böyle rezil edilir mi?

Bu sistemde bir kişinin kararı vardır.
    Onsuz hiç bir iş karara bağlanmaz
    ,insiyatif,yetki kullanımı olamaz.
    Karar verildikten sonra uygulama da sorun çıkarsa kimse çözemez, tek bilen devreye girinceye kadar.
    Ayrıca bir bilenin etrafında örümcek ağı vardır. İşi bilenler örümcek ağına takılıp yem olurlar.işini bilenler rant içinde sefa sürerler.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Bugün olan olayda ben Milli Eğitim Bakanı’na suç bulmuyorum. haftalardır bas bas bagırdık 1 Mart’ta yüz yüze eğitimi başlatacağız veya sınavlar var vs diye. Madem 4 risk bölgesi kararını Bakanlar Kürulu alacaktı, o halde neden Bakanlar Kurulu 1 Mart pazartesi’ne bırakıldı kardeşim? Illa toplanmaları mı gerekiyordu, Zoom üzerinden yapsalardı gerekli görüşmeleri. İnsan makam arabasıyla melmekete giderken bile toplantıya katılır. Bu kadar veli, öğrenci, öğretmen, idareci böyle rezil edilir mi?
    Yazık ki ne yazık, bunnların kendilerinden başka düşündüğü kimse yok. Milyonlarca öğrenci ve veli perişan. Altı yaşındaki kızım heyecanla pazartesiyi bekliyordu, şimdi oturmuş ağlıyor,
    o bile " bıktım artık " diyor. Çocuğumun her göz yaşı onlara dert olsun.
    Her geçen gün bu ülkeye nasıl daha fazla zarar verecekler diye merak ediyorum ve beni hiç şaşırtmıyorlar.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Ben de son canlı derste çocuklara, pazartesi okulda görüşürüz demiştim. Baya heyecanla bekliyorlardı. Şimdi biz de yalancı durumuna düştük. Diğer hafta yine aynı mevzu baştan yaşanacak.

Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •