Sayfa 2/1002 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Cafe Trend&Trade - V

Merhum Muhammed Emin Saraç'ın cenazesinde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığına ilişkin bir eleştiri de var. Nasıl cevap verirsiniz?" sorusu üzerine Sağlık bakanı Koca, şunları kaydetti:

"Özellikle pandemide, salgının nasıl seyrettiğini ve bulaşın nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz. Kalabalık ortamlarda ve kapalı ortamlarda bu bulaşın daha da fazla olduğunu biliyoruz ve hep bunu bugüne kadar ifade etmeye çalıştık. Ben cenazede o tarz mesafenin ortadan kalkabileceği bir görüntünün olabileceğini öngörmedim. Öngörmem gerekiyor muydu? Evet, gerekiyordu. Bu benim kusurum. Vatandaşımızdan bu anlamda özür diliyorum. 83 milyon olarak herkes eşit fedakarlık göstererek pandemi döneminde mücadeleye katkı sağlamalı yani kapalı ve kalabalık ortamlardan uzak durmaya gayret göstermeliyiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD’de gamestop hisselerinde gene acayip hareketler olmaya başladı ..

Gme %103

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Reddit ‘e erişim sağlanamıyor ..

Bu doğru mu acaba ? Doğruysa inanılır gibi değil ..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Dün bankamatikten çektiğim paranın tamamını 10, 20 TL'lik kupürler halinde aldım.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

neden garipsediniz bunu svg medwig..ben anlayamadımda..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    neden garipsediniz bunu svg medwig..ben anlayamadımda..
    Merkez bankasının karşılıksız para basıp onu bankalara faizle vermesini başarı olarak görenler var bu ülkede. Veya rezervdeki döviz ve altını devalüasyon sonrası MB satınca başarı sanan,ordan edilen sanal karı beceri olarak görenler var.Cehaletin ve ard niyetin bu kadar baskın ve güçlü olduğu bir dönem tarihte olmuş mudur emin değilim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 2/1002 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •