Sayfa 234/1002 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    sucukcularamı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Alamos Gold, Hollanda ile yatırım anlaşmasını ihlal ettiği gerekçesiyle Türkiye'ye karşı dava açacak, Türkiye'den istediği tazminatın1 milyar dolar ı aşması bekleniyor-şirket
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Evony nasıl peki, bana markette satılan diğerlerine nazaran kaliteli göründüğünden ondan almıştım...
    yok ARE demiş ya oda iyi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

UBS, 2021 dördüncü çeyrek için dolar/TL tahminini 8,60’tan 9,00’a yükseltti..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Evony nasıl peki, bana markette satılan diğerlerine nazaran kaliteli göründüğünden ondan almıştım...
    Çok tercih edilen (özellikle esnaflar tarafından) bir marka,özelliği kulakları sıkmaması,haliyle biraz gevşek duruyor yüzde,denedim tavsiye etmem,dediğim gibi denediğim bir çok maske markası içinde kalitesi değişmeyen tek marka ARE idi ama başkanın tavsiye ettiği ürünü de deneyeceğim,ne kadar güvenlik o kadar güven...

7. piyasaları net etkileyen/etkileyecek faktörler

ukrayna-rusya savaşı

tam kapanma bekletisi- pandemi

turizm gelirleri, uçuşlarda düşüş beklentisi

şirketlerin , kısa dönem döviz borçlarının artması

şirketlerin döviz ihtiyacı

dünya ülkeleri, aşırı ilaç/aşı ihtiyaçları

asla yatırım tavsiyesi olamaz

100.000 nüfusa karşılık gelen haftalık vaka sayısı en çok artan illerimiz Düzce, Çanakkale, Zonguldak, Yozgat ve Yalova. Azalan illerimiz ise Kırklareli, Kilis, Samsun, Osmaniye ve Adıyaman. Vaka sayısı artış hızı azaldı. Vaka sayıları da tedbirlerle birlikte azalacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 234/1002 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •