Sayfa 27/1002 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yılın süprizi Ankaragücünden gelecek gibi
    Başkan ona süpriz demek yanlış olmaz mı? Hakem katliyamı olmuş gibi geldi bana.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Başkan ona süpriz demek yanlış olmaz mı? Hakem katliyamı olmuş gibi geldi bana.
    kesinlikle katılmıyorum tv de baktım
    gs li yöneticiler başta abdülrahim ve başkan olmak üzere teknik heyet ve arda feryat figan kırmızı kart yalan diyor
    ama kırmızı kart %100 doğru adam direk dirseği ankaragüçlünün dudaklarının oradan gömüyor bakarak ve bilinçli bir dirsek görerek vuruyor
    futbolun fetösü fatihin dediği gibi adam kafasını dirseğe gömüyor komedi açıklamasını ciddiye almadan seyretmişsen görürsün

penaltıya baktım ortada bi karar tv de ki yorumcular bile ikiye ayrılmıştı
    trtde ayhan akman gsli olarak penaltı yok dedi beşiktaşlı ali gültiken penaltı dedi

asporda adlarını bilmediğim 2 yorumcudan fenerli olanı penaltı dedi gs li olan değil dedi

feyyaz bişey dedi mi bilmiyorum erman varmıydı o ne dedi bakmadım aspor ilgi alanımda olan spor kanalı değil

bence de penaltı bş fenerli olarak muhtemelen bi gs li oalrak sence penaltı değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Valilik: İstanbul'da 65 yaş üstü ile 20 yaş altı gençler ve çocukların toplu taşıma yasağı kalktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 27/1002 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •