Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. İçişlerinden bir mesaj geldi .hayırdır deyip merakla mesajı açıyorsun..mesajda '' araç kullanıyorsanız bu mesajı okumayın '' diyor..!!.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,823
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    İçişlerinden bir mesaj geldi .hayırdır deyip merakla mesajı açıyorsun..mesajda '' araç kullanıyorsanız bu mesajı okumayın '' diyor..!!.
    Bana da gelince geriz zekalığın nirvanası diye düşündüm.

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bana da gelince geriz zekalığın nirvanası diye düşündüm.
    Ben adını koymamıştım cuk oturdu

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün benim cep telefonuma, Yangın söndürme uçaklarını hangarda çürütüp,oradan buradan fahiş fiyatlarla uçak kiralayan Orman Bakanlığı'ndan mesaj geldi.. Yeşil vatanı koruyalım,Kollayalım,diyor..Altında da Dr Ekrem Pekdemirli yazıyor..
    Mesaja cevap veremesem de, içimde biriktirdiğim Bayramlık küfürleri,o mesajı atanlara saydım... Umarım memnun olmuşlardır..!!

Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •