Sayfa 232/1002 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    piyasada bu maske dışında bi maske kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim helede adı sanı bilinmeyenleri kullanacaksanız çift çift kullanın

https://satis.saytekmed.com/urun/cif...ske-20li-kutu/
    Son düzenleme : ayhan53; 20-04-2021 saat: 10:56.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün ise, Sözcü'ye “Sayın Başkan sadece THY Yönetim ve İcra Kurulu başkanlığındaki görevinden ücret alıyor. Diğer görevlerinden herhangi bir ücreti yok” açıklamasında bulundu.

Rapora göre, 2015'ten beri THY Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi Başkanı olan İlker Aycı'nın kartvizindeki diğer görevler şu şekilde:

►Hizmet İhracatçıları Birliği Başkanı

►DEİK Türkiye-ABD İş Konseyi Üyesi

►DEİK Türkiye-Brezilya İş Konseyi Üyesi

►DEİK Türkiye-İngiltere İş Konseyi Üyesi

►Türkiye Futbol Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı

►THY Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►THY Uçuş Eğitim ve Havalimanı İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►THY Do&Co İkram Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►SunExpress A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►THY Havaalanı Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►We World Express Limited Şti. Yönetim Kurulu Başkanı

►Cornea Havacılık Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►THY Uluslararası Yatırım ve Taşımacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

►TFS Akaryakıt Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

https://www.birgun.net/haber/ilker-a...a-cikti-341934
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şu an tek şansımız aşı bu yüzden bana göre aşı sırası gelen herkes aşısını olmalı
    Katılıyorum ama kim demişti hatırlamıyorum;cehaleti küçümsemeyin diye,60 yaş üstü tanıdığım var,arkadaş görmüş o anlatıyor;burnuna pamuk tepmiş üzerine de evde diktirdiği maske ama aşı olmuyor,kalp hastası kardeşi ve 90 yaşında babasını da aşılatmıyor,biri hastalığı kapsa 3 birden gidecek söyledik;ben aşıya güvenmiyorum dedi hemen ortamı terk ettim...eğer ücretli yapan bir yer bulsam TR sınırları içinde koşa koşa gideceğim ama böyle adamlarda var..

Ayrıca sağlık bakanlığının yanlış bir uygulaması da şu;15 gün düşünme süresi bu kadar aşılanan insan ve medya bilgilendirmesinden sonra bence çok yeterli,3 ay falan beklemeye gerek yok bir alt yaş gurubuna geçilmeli en azından aşılanmak istenen insanlar bu haktan faydalanır,hastalık oranı düşer..

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    piyasada bu maske dışında bi maske kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim helede adı sanı bilinmeyenleri kullanacaksanız çift çift kullanın

https://satis.saytekmed.com/urun/cif...ske-20li-kutu/
    ARE kullanıyorum başkanım,bir çok farklı marka deneyiminden sonra aylardır aynı çizgide kaliteyi koruyan maske olarak tavsiye ederim ama senin maske çift kat meltblown kullanıyormuş deneyeceğim....

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 232/1002 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •