Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Aşılamayla ilgili önlem alınmadikça önlem almakta geciktikçe bu virüs bitmeyecek...
    İlk iş, randevusu geldigi halde aşı olmayı reddedenlerin, covid oldugu taktirde hiç bir sağlık masrafının karşılanmaması olabilir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Gevura gevur deriz,adamlar 1789 sonrası aydınlanmışlar dürüstlük bakımından,tabiki kendilerine dürüst yabancıya düşman o tartışılır,bakalım bu dürüstlük bize ne zaman gelecek,sanırım ebemiz s...den sonra olabilir,iktidara yakınsan hertaraf aydınlık servetlere boğuluyorsun,masrafıda bize çıkıyor,zaten bütün düzenlemeler korku salma düzeni,
    bir ucu fire verdiği an gerisi çorap söküğü gibi gelir...sonuç,bir müddet bocalarız,çürük elmalar temizlenir yola devam ederiz,biraz zahmetli olacak ama millet olarak unun üstesinden geleceğiz Türk insanı zoru sever,ben hiçbir zaman umudumu kaybetmedim 5-10000 zaman diliminde 19 senenin lafımı olur,eden ettiğini bulur,bu sistemin kaidesidir hiç değişmez,kötüysen kötülük hiç unutulmaz,iyilik unutulur ama kötülük unutulmaz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127
    Ayın 14'de nato toplanması var,burası düşündürücü,sürpriz bir sonuç çıkar gibi,yada toplantıya gidilmez,çünkü burada Türkiyeye fırçada gelebilir,Biden bu sağı solu belli olmaz Türk düşmanı olduğu için ambargodan bilirim !!!,sonuç bekleniyor meraklan.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gevura gevur deriz,adamlar 1789 sonrası aydınlanmışlar dürüstlük bakımından,tabiki kendilerine dürüst yabancıya düşman o tartışılır,bakalım bu dürüstlük bize ne zaman gelecek,sanırım ebemiz s...den sonra olabilir,iktidara yakınsan hertaraf aydınlık servetlere boğuluyorsun,masrafıda bize çıkıyor,zaten bütün düzenlemeler korku salma düzeni,
    bir ucu fire verdiği an gerisi çorap söküğü gibi gelir...sonuç,bir müddet bocalarız,çürük elmalar temizlenir yola devam ederiz,biraz zahmetli olacak ama millet olarak unun üstesinden geleceğiz Türk insanı zoru sever,ben hiçbir zaman umudumu kaybetmedim 5-10000 zaman diliminde 19 senenin lafımı olur,eden ettiğini bulur,bu sistemin kaidesidir hiç değişmez,kötüysen kötülük hiç unutulmaz,iyilik unutulur ama kötülük unutulmaz !!!
    Meclis yada Vali yada Savcı yada benzeri kurumlar yani alakalı kurumlar.

Yıllardır araştırma,sorgulama,inceleme,değerlendirme,vb gibi şeyler hep engellendi.

Doğa,Çevre,Kurum,Vergi kaçırma,Dolandırıcılık,yolsuzluklar,talanlar,mafya ,cemaatlar,vb durumlar hep engellendi görmez den gelindi,inkar edildi,Chp ye atıldı vb.

Oy verenlerde bunları sorgulmadı,düşünmedi?

NEDEN?NEDEN?NEDEN?

Bu bile mide bulantısı ve tiksinti yaratır ahlaklı ve dürüst insanda.

Yada hiç kalmadı böyle insanlar.

Menfaat odaklı olanlarda hala tv lerde konuşuyor.Çıkanların ne olduğunu zaten biliyordum ben ve hiç izlemiyordum.

Hadi,Hilal,Balçiçek vb.belliydi zaten.

Kabataş başta olmak üzere

Müslüman varsa ki bence yok.

Öteki dünyada ceza belli,ben bunu deyincede ALLAH bilir diyorlar.

Yapmayın yahu diyorum.Gidecek yerleri açık ve net belli böylelerinin derim.

Birde böyleler ajanda çıkabilirler..

TÜRKİYE'Mİ maaf etmek için iş başındalar bop'çular.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ayın 14'de nato toplanması var,burası düşündürücü,sürpriz bir sonuç çıkar gibi,yada toplantıya gidilmez,çünkü burada Türkiyeye fırçada gelebilir,Biden bu sağı solu belli olmaz Türk düşmanı olduğu için ambargodan bilirim !!!,sonuç bekleniyor meraklan.
    Dolar niye düşüyor derler orayı atıfta bulunarak.

Orada iyi yada kötü bir şeyde çıksa dolar için sonuç gene kaçınılmaz.

Beklentiyi al gerçeği sat

Dolar gene 8.80 ni zorlayacaktır.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Arıtma tesisleri göstermelik olunca.

Oradaki işlerden cukka yapılınca

Daha çok şeyler göreceğiz ve yaşayacağız.

Tek bir şey olsa insanlarda bunlar yaşanmazdı.

AHLAK

ve Vazifesinin adamıda kalmadı artık.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz