Sayfa 220/220 İlkİlk ... 120170210218219220
Arama sonucu : 1760 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. bu hissenette 2004 öncesi üyelikler silindi geri alınamıyor mu bilgisi olan arkadslar var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by elliot41 Yazıyı Oku
    Sn borispecker,

Kamu kurumları bir ihaleye çıkacakları zaman ihale yasasına tabidirler. Dolayısıyla sizin sorgulama yapdığınız linkde olmayabilir ancak asla kamu kurumlarında yalan beyan olmaz.Gediz Belediyesinin İhaleye çıkdığı ilanı aşağıdaki linkden okuyabilirsiniz.

İLAN
    GEDİZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

İlçemiz Özyurt Mahallesinde, K 22-b-03-b-2-c İmar Planı içerisinde, Ticaret, Bitişik Nizam 4 kat yapılaşmaya müsait, mülkiyeti Gediz Belediyesine ait tapunun Dayınlar mevkii, 894 ada, 1 parsel no.lu 675,51 m2 miktarında, arsa vasfındaki taşınmaz ile
    İlçemiz Özyurt Mahallesinde, K 22-b-03-b-2-c İmar Planı içerisinde, mülkiyeti Gediz Belediyesine ait tapunun Dayınlar mevkii, 302 ada, 2863 parselde bulunana 7 ve 10 no.lu daireler 29/03/2021 tarih ve 47 sayılı Encümen kararıyla 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre açık arttırma suretiyle ile satışa çıkarılacaktır.
    Taşınmaza ait tahmin edilen bedeller ile geçici teminat miktarı aşağıdaki tabloda çıkarılmıştır.
    İhale 26 NİSAN 2021 PAZARTESİ günü Belediye Encümeni huzurunda, Belediye Meclisi toplantı salonunda, Saat: 14:00, 14,15, 14:30 ’ da ihale edilecektir.
    İhaleye son müracaat tarihi 26 NİSAN 2021 PAZARTESİ günü saat 10.00 dur.
    İhaleye katılmak isteyenler;
    1.) T.C Vatandaşı olmak,
    2.) Geçici teminatı yatırmış olmak,
    3.) Kanuni İkametgâh sahibi olmak,
    4.) Tebligat için Türkiye’de adres göstermek,
    5.) Tüzel kişilerin, tüzel kişiliğe yetkili olduklarına dair noterce tasdikli taahhütnameyi
    ihaleden önce komisyona ibraz etmesi gerekmektedir.
    6.) Tüzel kişi olması halinde tüzel kişiliğin idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış, tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge istenecektir.
    7.)Nüfus cüzdan fotokopisi
    8) İhaleyi kazanan taraf Satışa çıkarılan arsanın İhale bedelinin %20 sı yapıldığı gün peşin, geri kalanı ihale tarihini takip eden aydan itibaren 8 eşit taksitte ödeyebilecektir. İhale bedeline %18 KDV ilave edilecektir. Satışa çıkarılan dairelerin İhale bedelinin %50 sı yapıldığı gün peşin, geri kalanı ihale tarihini takip eden aydan itibaren 3 eşit taksitte ödeyebilecektir. İhale bedeline %18 KDV ilave edilecektir.
    9) İhaleyi alan taraf ihale bedeli üzerinden aynı gün içinde geçici teminatı kati teminata çevrilir (%6).
    İhale hakkında daha fazla bilgi almak isteyen vatandaşlarımızın mesai saatleri dâhilinde Belediyemiz İmar İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri;
    İlanen duyurulur.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/775608/...i-yapilacaktir

Not:

Bu ilanda Gediz belediyesi Gediz Ambalajın satın aldığı arsa hemde gayrimenkul satışları vardır.
    aydınlattığınız için teşekkür ederim.

3. Hisseye yatırım yapan bizler nereye evrileceğini az çok biliyoruz..beklentileri ve olabilecekleri önceden tahmin edenler kazanacak!!
    Beklenti yatırımın olmazsa olmazıdır beklenti ne kadar çoksa kazanç da o düzeyde yüksektir..tüm imkanlarımızla mücadele ettik ediyoruz..
    Bol kazançlar..

4. Fiyat hiç bir şeydir....trend her şeydir...gedza o trende girmiştir bence

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    bu hissenette 2004 öncesi üyelikler silindi geri alınamıyor mu bilgisi olan arkadslar var mı?
    Bir ara sistem çöktü...tüm üyelikler iptal oldu..daha önce nicik im keko283 idi..sonradan sadelesip keko oldum 😂😂

6.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Ek 27319

TL BAZLI BAKTIMI PAHALI GELEBİLİR AMA USD BAZLI BAKTI MI UCUZ?

BY KEKO karel jant ,tmpol hatta eggubreden sonra burdada yolumuz kesısmiş slmalr,saygılar
    Aynı hisselerde kesiştiğime sevindim..saydığı. Tüm hisselerden ekmek yemisligimiz vardır...hepside kaliteli hisseler idi..ama artık sıra gedzada..gedzada herşey beklentilerime göre gelişirse ?? En büyük kazancimi gedzadan sağlayacağım..boşuna bebek hisse demiyorum...yine boşuna izmitpiston ile karşılaştırmiyorum....gerisini siz hayal edin...😊

7. Daha Şubat aylarında 2021 yılı ilk çeyrek karının bu güne kadar ki en iyi çeyrek karının olacağını söylemiş ve gelecek bu iyi bilanço ile birlikte bazı şeylerin değişiminin fitilini atesleyecegini söylemiştim...üstelik bunların bazı kişilere rağmen gerçekleşeceğini söylemiştim..

Şu ana kadar ki gelişmeler beklediğim gelişmeler idi..bundan sonraki süreçte gedza daima dinamik olacaktır..yeni bilancolarin ve yeni yatırımların heyecanı içinde olacaktır...

Eğer önceki baskıcı ve statükocu ekip tahtada safdisi kalırsa ???bu yılın son çeyrek karının açıklandığı sıralarda 80_100 TL fiyatlarinda olmasını bekliyorum..

Ardından ikinci ve en büyük yatırımın faaliyete girmesi beklentisi satinalinmaya başlanır..

Her yatırım faaliyete girdiğinde gedza teknik olarak üst banda geçecektir yani vites büyüyecektir...

İki yatırım faal olduktan sonra ise bu düşük sermaye ile yaptığı bu büyük karlar nedeniyle bedelsiz verme beklentisi satinalinmaya başlanacak o vakit de teknik ve temel kalıpların ötesine geçecektir...

Bu yorumlarımı bir yere not alın arkadaşlar...bazen yorumlarımı kristal küreye bakıp da gelecekten haber veren kahinkerin söylediklerine benzetiyorum..😂😂😂

8. Bu güne kadar kazandıklarımin tümünü değişik değişik hisselerden kazandım...her girdiğim hisseyi de ky dostlarım ile paylaştım..alırken de satarken de son derece şeffaf oldum ...kim ne diyorsa desin ben ky dostlarım ile birlikte kazanmayı seviyorum...ky dostlarimin dualarını her zaman kalbimde hissediyorum...hissemi sattığım kişiler de neredeyse benim kadar kazanıyorlar..bu borsa hayatımda ah almamaya çok dikkat ediyorum...

Sayfa 220/220 İlkİlk ... 120170210218219220

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •