Sayfa 327/351 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon
Arama sonucu : 2808 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. çok teşekkürler Sedat Bey sağ olun. Sizleri de buralarda daha sık görmek güzel olur. Yorumlarınız önümüzü aydınlatıcı oluyor. İyi akşamlar herkese.

2. İyi akşamlar nerelerdesiniz iyide olsa kötüde olsa bir iki şey yazın sayın keko kazançkapısı rex yazıcı elliot daha sayamadığım diğer dostlar neredesiniz.Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar nerelerdesiniz iyide olsa kötüde olsa bir iki şey yazın sayın keko kazançkapısı rex yazıcı elliot daha sayamadığım diğer dostlar neredesiniz.Y.T.D
    bekliyoruz ortak sattiğimiz yok..bu aralar borsa tatsiz o yüzden tribünden takip ediyorum...bedelsizler gelsin bakalim belki biraz heyecan gelir...

4. Beyaz eşya sektörü ilk üç ayda yaptıklarını sadece Nisan da yapmış,üstüne bu yaz 750 bin düğün yapılacağını varsayarsak,şirket non stop çalışıyor olmalı...Paşam sıkıştırmaya devam etsin hatta daha aşağılara versin..

5.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar nerelerdesiniz iyide olsa kötüde olsa bir iki şey yazın sayın keko kazançkapısı rex yazıcı elliot daha sayamadığım diğer dostlar neredesiniz.Y.T.D
    Merak etme burdayız tabiki yolumuz uzun biliyorsun..yazacaklar yazıldı tahtayı izliyoruz..
    Hedefe kadar disiplin!

6.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Arada bir sesizlige bürünmek istiyorum...spekcigimiz de bizi sattı sansin 😂😂
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Spk ya neden başvurmadılar.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arada bir sesizlige bürünmek istiyorum...spekcigimiz de bizi sattı sansin
    https://cloud.tapatalk.com/s/60c286c1...03476215_n.mp4

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 327/351 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz