Sayfa 937/937 İlkİlk ... 437837887927935936937
Arama sonucu : 7493 madde; 7,489 - 7,493 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Fazla surmez gelirler kazanckapisi livehuman vb. 2022 de 100 milyon kar demiştik bakin nasil biliyoruz biz bu isi derler. Ama kimse kardesim bu enflasyon bu kur olmasa sirket bu sene 50-60 ml kari zor yapacakti diye düşünmez. Sn Rex Bu enflasyon olmasa 1 sene daha da bekleyebilirdin Surda kalmis en fazla 4-5 ay dayancaz artık piyasanin yanlari kaldırmasını ve otomotiv yatiriminin tamamlanmasını...
     Alıntı Originally Posted by TAKTAK SEDAT Yazıyı Oku
    Güzel tespit... Sattığı ürüne daha uygun...
    "Keko milleti gazladı gazladı şimdi de sesi soluğu çıkmıyor"
    Çok dikkate almıyorum. Böyle bir cümle de kurmazdım. Lakin biri diyecek nasıl olsa ben demiş olayım. )

2. hocam benim satış hedefimden çok uzakta hisse satmam ben merak etme..

3. Bambuyu bekleyecek kadar sabrı olmayan buğday ekse daha çabuk yol alacaktı...Bunlar çatıya GES yaptırdık diye günısı taktırmışlar yeni fabrikaya da makina yerine iki inek bağlamışlar, telefon açıp ne oldu makina ne oldu ? diyorum ama muhatap almıyorlar faaliyet raporlarımızda herşey var diyorlar....Kimbilir belki de bulaşma hisseme demek istiyorlar...eee ben neyine güvenip para bağlayayım sayın yetkili...Zaten hareketler ky için bıktırıcı..Tahtada Bank off olmasa işlem sayısı bile yarı yarıya düşecek...Neyse bol kazançlar işiniz rast gelsin...

4. Dert ne peki.söylenip duruyorsunuz. sirketin 2 fabrikası var.3 üncüsü geliyor.periyodik kar artarak devam ediyor.otomobil uretimi elektrikliye dönüyor ve plastik aksam üretimde eksilmez bu akıllıca bir yönelim ağlayıp durmayın agalar.bebek sirket akıllı sirket..

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Dert ne peki.söylenip duruyorsunuz. sirketin 2 fabrikası var.3 üncüsü geliyor.periyodik kar artarak devam ediyor.otomobil uretimi elektrikliye dönüyor ve plastik aksam üretimde eksilmez bu akıllıca bir yönelim ağlayıp durmayın agalar.bebek sirket akıllı sirket..
    Keşke bebekliğindeki gibi kalsaydı...Büyüdükçe ergenliği sorun olmaya başladı...Eski hareketlerini bilen bilir ..E ne yapalım Z kuşağı bizim gibi yaşlılar ile geçinmesi zor oluyor...

Sayfa 937/937 İlkİlk ... 437837887927935936937

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •