Sayfa 2/260 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2074 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Ben 4 senedir ben dolar bozdurdum 3.3 ten gittim 3 tl den aldım siz maliyet ne
    2.9 dan var.bekliyorum ..devlete güvendik.yanlis yaptık.batik şirkete
    Girseydik daha iyi olacakmış.cok şey istemiyorum defter değerine gitsin yeter.

Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    2.9 dan var.bekliyorum ..devlete güvendik.yanlis yaptık.batik şirkete
    Girseydik daha iyi olacakmış.cok şey istemiyorum defter değerine gitsin yeter.
    Ben aldığım fiyat ta gitsin hemen verecam beklemiyecam

İnsanları borsadan soğutuyorlar....Yatırım Tavsiyesi Değildir....

4. emlak gyo 2013 ikinci halka arz hisse fiyatı 2,5 TL * DOLAR KURU 1,799 TL ..komedi gibi SayınnBabacandan sonra nasıl bir felakete sokulmuş .Devletin en önemli piyasa yapıcı şirketi ..çok önemli izle incele neler oluyor emlak gyo da..Babacan gelmeden düzelmez dedik ne dediksek o ..akp parti rejimi varlık fonları hali ortada .dolar ucuşa geçti .önümüzdeki hafta faizleri tektrar artıracaklar gibi .nasıl bir komedi .merkezdeki rezevleri bitirdiler doları düşürcez diye..sonra merkezde para kalmadı ekonomi yönetimi ben gidiyom dedi ..gitti.sonra maden mühendisiydi galiba yeni ekonomi yönetimi faizleri artoırdı dolar düştü .şimdi para kamadığı için faizler de dünya gısganıyooo seviyesinde ucuşta olduğu için dövizde ucuşa geçti .en nihayet finalde döviz ucuyo faiz ucuyo ..ya borsa ucma sansı varmı ..hele konut piyasası:ki kişm ne derse desin piyasaları ilk etapta canlandıracak olan konut inşaatıdır..alt dsegmentlerde binlerce üretim ve fiili iş kaynağı ..emlak piyasası acil hareketlendirilmeli ..sonra gerçek reel yatırımlar hızlanmalı ..da ..babacan lazım diyor herkes ..yabancı kaçıyor..
    İnşallah iyi olur diyelim ..aşı yok bu arada ses de yok gelecek falan diye..tam komedi bu da ..buda piyasaalrı etkiliyotr....
    acil demokratik parlamentrer rejim diyor yabancı...3 senede ne hale geldi iki bin yılık Ulus Devletimiz..
    İnşallah iyi olur.İnşallah akp partiside dahil bir araya samimi olarak gelip çözerler ..yoksa sırta binip halaylı kongrelere devam gibi .yeni sistem ..
    Emlak Konut GYO'nun Haziran ayında ertelenen ikincil halka arzına özellikle yabancılardan yoğun talep geldi. 2.5 kat talebin geldiği halka arzın büyüklüğü 3,25 milyar liraya ulaştı. Bu büyüklükle borsada gerçekleşen en büyük halka arzlardan biri oldu. Hisse fiyatı da 2.50 TL'den gerçekleşti.

5. yukardaki analiz temel analizdir ...SADECE TEMEL ANALİZ....öyle fakatsız lakinsiz tarafsız okuyup düşünün..

6. Yeni topik hayırlı olsun.

7. Yeni topik hayırlı olsun .enişte

Gerçekten de çok can sıkıcı bir hisse, alınıp öyle köşeye atılacak ve hiç bakılmayacak yoksa adamı verem eder..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 2/260 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •