Sayfa 47/264 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2107 madde; 369 - 376 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kanal deyip deyip ky yı kurtların arasına atıyorlar.
    Devlet bağlantılı hisselere girerken ya da ilave alım yaparken çok iyi düşünün.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    senin ne işin var burda

Fazla biliyorsunda
    Bir kaç yıldır buradayım... Sen de bilmek istiyorsan şirketin geri alım yaptığı tarihlere bakabilirsin, zor değil yani....
    Neyse polemiğe gerek yok, umarım şirket geri alım yapar da sorunumuz kalmaz...
    Kanala bağladık işi, hayrolsun inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Bir kaç yıldır buradayım... Sen de bilmek istiyorsan şirketin geri alım yaptığı tarihlere bakabilirsin, zor değil yani....
    Neyse polemiğe gerek yok, umarım şirket geri alım yapar da sorunumuz kalmaz...
    Kanala bağladık işi, hayrolsun inşallah
    ostum, bu sirketin yonetmi nasil ? profesyonel mi yoksa obur turlumu ?
    sahsen THY, yonetiminden dolayi yatirim yapmiyorum, bu firmada yonetimi THy gibiyse , hic bulasmayi dusunmuyorum,

azcik alisim var oyle bekliyoruz

4. Bence bu hissede devlet mal satıyor
    Bunun gibi birkaç hissede devlet mal satıyor yoksa kısa ödenek veya başka maaşlar nasıl ödeniyor Bu benim yorumum

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ostum, bu sirketin yonetmi nasil ? profesyonel mi yoksa obur turlumu ?
    sahsen THY, yonetiminden dolayi yatirim yapmiyorum, bu firmada yonetimi THy gibiyse , hic bulasmayi dusunmuyorum,

azcik alisim var oyle bekliyoruz
    Hocam yatırım yap ya da yapma diyemem... Ama yönetime zerre güvenmiyorum.
    Umut var mı dersen..... Allah kerim... İşimiz Allah a kalmış yani

6. Ak TEB
    Sevdanın son vuruşu

Deveyi yardan uçuran bir tutam ot imiş; kağıt da iyice kanala yanaştı, ya aşağa devrilecek, yada sağlam bir taşa tutunacak😳

Tek tesellim, ardımdan torunlar; dedemiz de gitmiş piyasanın iki sandalye bir masa misali şirketine veya 1’e 200 kat primli sasa’ya yatırım yapmış diyemeyecek olmalarıdır.

Ne yapalım, olmayınca olmuyor, kısmet değilmiş, benim adım hıdır, elimden gelen budur, dedim varsaysınlar artık😊

Al-sat tut değildir.

8. Akp parti rejimi hangi şirkete el açtıysa çöktü ,,yabancı boşa kaçmıyor ,,,ekonomi yıkımı derken şimdi hayatlar ölümler ,,covid ölümleri ,,büyük felaket büyük yıkım ,,kasvet karanlık sefalet umutsuzluk birde yalidan el sallayan poz veren medyacılar hasbamlar sanırsın ıngiliz kraliyet poz veriyo bu hamurtcu medya hergün emekli mucdeleri veriyo kafa bularak ,,günlük kin nefret kaztesi kinakit günlük saldırılara sistemli devam ediyor ,,parlamento hali ortada ,,muhalefet zaten çarşı pazar dolaşıyor koca lider adayları ,,Turkiyem ne halde ,,ve biraz para birikterilbis k,y kardesletim borsada şans arıyor,,,emlak gyo herkesin dilinde ne hale getirdiler ve hala hergün daha çok cokertiyolar enteresan bir yönetim var herkesin izlediği ,,,,,

Sayfa 47/264 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •