Sayfa 69/262 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 545 - 552 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Kanal diye diye milletti yolunmuş kaza çevirdiler...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    http://www.ngazete.com/katar-tvlerin...ari-74327h.htm

Katarda bile reklam varmış...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Tavan olur mu kongrelerin duayeni...

3.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Tavan olur mu kongrelerin duayeni...
    Ne tavanı arkadaş 1,79 olmuş hisse yerlerde ya rezil olduk paramızla ben böyle birşey görmedim hayatımda mecbur bekliyoruz gene

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Daha geçen gün.3 milyar TL kasaya girmiş
    Paraya bak... borsa tatlıcısı,10 TL dedi..
    Latif de duayen..
    Olabilir yani
     Alıntı Originally Posted by pacci Yazıyı Oku
    Ne tavanı arkadaş 1,79 olmuş hisse yerlerde ya rezil olduk paramızla ben böyle birşey görmedim hayatımda mecbur bekliyoruz gene

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hocam daha nerden alıcam çokta yüksekten yakalanmadım ama öyle veya böyle bu kanalı yapıcaklar Çinliler ile anlaştılar bu sene içinde ihale olur merkez bankası başkanı görevden alındıgı kararnamede en dikkat çekici madde kanala devlet garantisi verilmesi meselesiydi yani ne demek istiyor Ak parti eğer ben gidersem dahi devletten paranızı alıcaksınız ey müteahitler yani bu durumda Kemal Kılıçdaroğlunun mütehitleri tehdit edercesine paranızı vermeyiz açıklaması boşa düşmüş oldu.... Ben iş üstlenicek olsam kaçırmam bu kanalı çimento vs. ne olsa girerim devletten alırım paramı diye düşünürüm bunun dışındaki makro riskler zaten var ve bu riskler bankacılık sektörünü süründürdügünü görüyoruz ama yine de bankalara göre bizim hissemizde en azından bir hikaye var bankalarda ne var TARİHİN EN UCUZ gibi bir lanse etme meselesi var... bir hikaye yok gibi duruyor

6. Anlaşılan herkes Mutlu Zararını çıkarmış ve Kimseler yok

Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Anlaşılan herkes Mutlu Zararını çıkarmış ve Kimseler yok
    Yok ya,
    Türbe, türbe geziyoruz işte🤫

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu tahtada giriş çıkış yerlerini iyi yapamazsan meletirler...
    Altıay zopa yediydim ben, sansa biraz yükseldide malı Tavandan 2.60 dı sanırım verdim kaçtıydım.

Tekrar yavaştan almaya başlasam mı diye içimden geçiyor 1.75 makül gibi geliyor ama bilemedim yine altıay zopalarlar mı ki
    Way bee dün tekrar alsaymışık bugün 10 gademe kâr yabcakmışız, üüüle zopa yedik ki korkudan treni kaçırdık iyi mi gittii bugünkü harçlık tühhh be

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 69/262 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •