Sayfa 12/262 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 89 - 96 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Faiz artırımı mı var,nedir bu 2.47 den
    2.23 e koyma operasyonu.. çiti,ve banka Amerika çocuğu..bu laneti ,yerlerde çöp gibi leş kokusu yaptı....
    Son arsa satışından 1 milyar 192 milyon para aldı açıkladığı kar 880 milyon ne diyebilirsin ki bu durumda,,,ohaaaa diyorum yani
    Bu satış bilancoya girmedi..3 aylıkta girerse iyi olur

satisin kasaya girmesi uzun yillar alacak mesele odeme plani asagidaki gibi..pesin para yok daha cok degisir

url=https://hizliresim.com/snjIOP][/url

3.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    satisin kasaya girmesi uzun yillar alacak mesele odeme plani asagidaki gibi..pesin para yok daha cok degisir

url=https://hizliresim.com/snjIOP][/url
    Hikaye. Aynı satışı sıradan bir bist şirketi yapsaydı gör bakalım, nasıl önden satın alıp tepeden tavana sokardı sıraya? Bunların cibiliyet problemi var, sorun o. Kasanın heryeri para dolu zaten. Ama yatırımcısına koklatmıyor.

4. GYO tamaminı varlık fonu na gececek miş bilgisi olan varmı

5. gübre nin altın operasyonu 10 sene sürer..ama fiyata peşin yansıdı..
    masrafları da cabası...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

ben zararına sattım herkese hayırlı kazançlar. 2,15 gabına gelirse alırım gelmezsede nasip değilmiş.

halka arzdan bu yana nice arsalar satti nice projeler yapildi say say bitmez emkgyo mutahitleri zengin ediyor kendisine yansiyan kisimlarda kara delikten kayboluyor..2 liralik sirket ederi bu iste alanda satanda tutanda bunlarin cambazliklarindan usanmis olmaliki talep yok hala dusecegim diye yirtiniyor..gun gelir yonetim degisir vs vs olur o zaman ederini bulur mevcut yonetimde durum bu...birde tahvil ihrac ediyor dis mihraklara arsalardan kazandirdigi yetmiyor gibi borc para alarak olan karinida onlara veriyor..turkiyenin en buyuk emlak ofisinin fiyati bu olmamali bi yerde yanlis giden bisiler var

kasa paradoluysa neden 2.000.000 tl lik yuzde17 ile kira sertifikasi ihrac edip borc para aliyor bunun geri odemesi 2.350.000 olacak ettigi karda birilerine gidecek..kasaya giren giriyorda durmuyor geri alma yolunu bulmuslar 10 yildir 1 dolardan halka arz olupta 0.30 cent fiyattan islem goruyorsa isin icinde isler var..o kadar proje arsa ihale vs sonuc sermayesi kadar kar edemiyor ediyorda edemiyor

Sayfa 12/262 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •