Sayfa 13/262 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 97 - 104 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    halka arzdan bu yana nice arsalar satti nice projeler yapildi say say bitmez emkgyo mutahitleri zengin ediyor kendisine yansiyan kisimlarda kara delikten kayboluyor..2 liralik sirket ederi bu iste alanda satanda tutanda bunlarin cambazliklarindan usanmis olmaliki talep yok hala dusecegim diye yirtiniyor..gun gelir yonetim degisir vs vs olur o zaman ederini bulur mevcut yonetimde durum bu...birde tahvil ihrac ediyor dis mihraklara arsalardan kazandirdigi yetmiyor gibi borc para alarak olan karinida onlara veriyor..turkiyenin en buyuk emlak ofisinin fiyati bu olmamali bi yerde yanlis giden bisiler var
    Anahtarı ortaya atılmış araba gibi. İşi olan kullanıyor, işi bitince bırakıyor. Buna başka bir örnek daha söylenebilir de, yazdırmayın bana şimdi

2. "Bir sözü ne kadar güçlü ifade ederseniz etkisini o kadar azaltırsınız"
    Bu sözde benden olsun.

Sadece Kanal İstanbul sözü kağıdı 2.69 tavan yaptırırken

"Onlara rağmen inadına Kanal İstanbulu'da yapacağız" Sözünden sonra

uçması gereken EKGYO 2.22 kadar indi.

Oysa ki 2002 iktidarı alırken Sayın Cumhurbaşkanının tekbir sözü

vardı "Bana Güvenin". O zaman ki TGRT spikeri tek bir Güven sözü ile

olur mu? demişti.

Özetle sözü çok güçlü ifadelerle söylerseniz karşıdaki kişi "bunda başka bir iş var

algısı oluşur) der". İsterseniz Küçük Çocuklarda deneyin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    "Bir sözü ne kadar güçlü ifade ederseniz etkisini o kadar azaltırsınız"
    Bu sözde benden olsun.

Sadece Kanal İstanbul sözü kağıdı 2.69 tavan yaptırırken

"Onlara rağmen inadına Kanal İstanbulu'da yapacağız" Sözünden sonra

uçması gereken EKGYO 2.22 kadar indi.

Oysa ki 2002 iktidarı alırken Sayın Cumhurbaşkanının tekbir sözü

vardı "Bana Güvenin". O zaman ki TGRT spikeri tek bir Güven sözü ile

olur mu? demişti.

Özetle sözü çok güçlü ifadelerle söylerseniz karşıdaki kişi "bunda başka bir iş var

algısı oluşur) der". İsterseniz Küçük Çocuklarda deneyin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Tam sana hak verecektim ki; birden aklıma hsbc ve tacirlerin yüklü short kontratları ile amaca ulaşmak için milyon milyon satışa yığdığı lotlar geliverdi. Temeliyle tekniğiyle borsa hileli bir kumardır.

Ve bu sularda sadece balinalar ile küçük orta büyük planktonlar arasında tek taraflı bir hayat mücadelesi vardır. Balinalar da da yamyamlık yoktur.

4. Ekrem ikna olursa kağıt roketler ama yine de rezillikten kurtulamaz

5. Hırsızlık arsızlık düzenbazlık her şey var
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    kasa paradoluysa neden 2.000.000 tl lik yuzde17 ile kira sertifikasi ihrac edip borc para aliyor bunun geri odemesi 2.350.000 olacak ettigi karda birilerine gidecek..kasaya giren giriyorda durmuyor geri alma yolunu bulmuslar 10 yildir 1 dolardan halka arz olupta 0.30 cent fiyattan islem goruyorsa isin icinde isler var..o kadar proje arsa ihale vs sonuc sermayesi kadar kar edemiyor ediyorda edemiyor

Taşınan Açıklar (taşınan 8.6 milyon açıkla EKGYO bugün düşmez gibi!)

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    halka arzdan bu yana nice arsalar satti nice projeler yapildi say say bitmez emkgyo mutahitleri zengin ediyor kendisine yansiyan kisimlarda kara delikten kayboluyor..2 liralik sirket ederi bu iste alanda satanda tutanda bunlarin cambazliklarindan usanmis olmaliki talep yok hala dusecegim diye yirtiniyor..gun gelir yonetim degisir vs vs olur o zaman ederini bulur mevcut yonetimde durum bu...birde tahvil ihrac ediyor dis mihraklara arsalardan kazandirdigi yetmiyor gibi borc para alarak olan karinida onlara veriyor..turkiyenin en buyuk emlak ofisinin fiyati bu olmamali bi yerde yanlis giden bisiler var
    Meseleyi güzel özetlemişsiniz sn halis..
    Bu hissenin yatırımcıdaki karşılığı da tam olarak bu sanırım.

Bir örnekle bitireyim;

Endeksin pandemi dibinde, sinpaş’ın 25-35 kuruş aralığında olduğunu hatırlarım..
    Bu da, en düşük 1,05’leri görmüştü.

Pandemi sonrasındaki çıkışta ise Sinpaş’ın 4,5 - 5 leri gördüğünü, bunun da en yüksek 2,86 ları gördüğünü hatırlıyorum.
    Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Ekgyo Yönetimi ‘’ıslık çalarak’’ çalışıyor herhalde😉

Al-sat tut değildir.

8. Kapanışı gördünüz mü süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper

Sayfa 13/262 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •