Sayfa 10/262 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 73 - 80 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    haziranda erken seçim olası .aşı yok yabancı kaçıyo .tarihi diplerde yabancı oranı .aşı hala yok .en son akp parti yönetiminden açıklama yerli aşı nisandı yıl sonu mücdeeee si geldi ..yani 8 ay gecişkcek falan ..aşı hala yok gelmiyo bu arada ..kısıtlamalar kalktı ..büyük bir başıboşluk hakim ..merkezde para varmı herkes bi şe diyo ..faizler dolarla beraber zi,rvede gısgançlıktan çatloyo dünya ..aşı hala yok ..bahara kalmış son bahara deniyo ..ordan da 2023 ordan 2053 e doru ..aşı hala yok dünya gısganıyo ..emlak gyo varlık ofnu şirketi varlık ofnuna bağlı .varlık fonuna ataann en son yönetime kartal imamcı mezunu ..varlık fonları borsada dümnya gısganıyoo çatlıyolaaa ..büyük çökküş ossun genede gısganıyolaaaa ..yabancı kaçıyo aşı hala yok ..
    kısıtlamaalr var ama yok .
    bankalar mafiş ..tarihi çöküşte borsada ..
    aşı hala yok .faizler ucusta .
    emlak piyasası acil hareketlenmeden küçük orta esnaf sanayici ayağa kalakmaz .acil alt binlerce iş imaknı yaratan inşaat hareketlendirilmeli ..hesap basit faizler 1 in altına inecek farkı devlet karşılayacak devletin ödeyebileceği bir fark ..acil yapmalaılar yada zaten babacan geliyor haziranda erken seçim ..emlak gyo baabcanla beraber hakettiği yere ucar ..

-kısa bir temel analiz ..
    Hocam sen temel analiz yapma. B.kunu çıkartıyorsun.

2. Ben bu adilerin hisselerini almayın dedim,sağlam şerefli firmalara yatırım yapın,içerden haber almışlardır, faiz yükselticekler sanırım bundan dolayı şimdiden hissede satıştalar, o kanal bunların birtarafında patlayacak ama ne zaman bilemem.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Ben bu adilerin hisselerini almayın dedim,sağlam şerefli firmalara yatırım yapın,içerden haber almışlardır, faiz yükselticekler sanırım bundan dolayı şimdiden hissede satıştalar, o kanal bunların birtarafında patlayacak ama ne zaman bilemem.ytd.
    Dikkat er O kanal sanın bitarafına isabet almasın şerefli ********

4.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Dikkat er O kanal sanın bitarafına isabet almasın şerefli ********
    Bu laflar dokundu herhalde emlak çalışanları veya tahtacısı insanları buralarda kandırdığınız ortaya çıkıyor adi....Buraya yazınca hemen 1,2 kademe düşüyor, hepsini tek tek okuyorsunuz.Invesde sizlere yazılan güzel sözleride okuyun kendinize gelin.

5.  Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Bu laflar dokundu herhalde emlak çalışanları veya tahtacısı insanları buralarda kandırdığınız ortaya çıkıyor adi....Buraya yazınca hemen 1,2 kademe düşüyor, hepsini tek tek okuyorsunuz.Invesde sizlere yazılan güzel sözleride okuyun kendinize gelin.
    Senin tasman kimin elinde

Burası Siyaset yeri değil ama bakıyorumki habire Sallıyorsun ama sende kabahat yok sana bu zemini veren Hisse net yönetiminde Onları Kınıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Senin tasman kimin elinde

Burası Siyaset yeri değil ama bakıyorumki habire Sallıyorsun ama sende kabahat yok sana bu zemini veren Hisse net yönetiminde Onları Kınıyorum
    Sizin tasmanız kimin elinde belli,kudurmuş gibi önünüze geleni ısırıyorsunuz, belediyeye haber vermek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Sizin tasmanız kimin elinde belli,kudurmuş gibi önünüze geleni ısırıyorsunuz, belediyeye haber vermek lazım.
    Oooooooş sana burda kemik yokkk
    Başka kapıya

8. Resmen operasyon yapıyorlar. Birileri de sıcak koltuklarında izliyor. Öbürü de gelmiş yatırımınızı borsamızda değerlendirin diyor. Velhasıl yatırımcımın para pul oluyor, sıcak koltuklarında izleyenler tıkır tıkır maaşını alıyor, borsaya yatırım yapın diyenler de bundan sonra yatırımcı felan ... bulur

Sayfa 10/262 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •