Sayfa 11/262 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Oooooooş sana burda kemik yokkk
    Başka kapıya
    Emlak konut sorumlusu cevap için görevlendirilmiş elemanı senin ile dialoğa geçmiycem, ben sasada ve alarkoda yerimi 6 ay önce aldım ve bekliyorum.Sizin için yazılan küfürler dikkatimi çekti ondan dolayı yazdım.Sizin gibi firmaları Reise şikayet etmek gerek,yıllar geçmiş halka arz fiyatına bile gelememiş.Dolar bazında hüsran. Ben burda artık yazmam, sen milleti ısırarak yatırımcınızın canını yakmaya devam et.
    Hissede bulunanların Allah yardımcısı olsun bu kuduzlara paranızı kaptırmayın.Allaha emanet olun.

Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Emlak konut sorumlusu cevap için görevlendirilmiş elemanı senin ile dialoğa geçmiycem, ben sasada ve alarkoda yerimi 6 ay önce aldım ve bekliyorum.Sizin için yazılan küfürler dikkatimi çekti ondan dolayı yazdım.Sizin gibi firmaları Reise şikayet etmek gerek,yıllar geçmiş halka arz fiyatına bile gelememiş.Dolar bazında hüsran. Ben burda artık yazmam, sen milleti ısırarak yatırımcınızın canını yakmaya devam et.
    Hissede bulunanların Allah yardımcısı olsun bu kuduzlara paranızı kaptırmayın.Allaha emanet olun.
    Ne desen haklısın.. adamlar sanki babalarının parasını veriyorlar..algyo ya sahibi Yahudi diyorsun ama adamlar çatır çatır temettü veriyor...bunlar neymiş hibeymis...maaşlar tavan ..oh ne ala hacı bana tekkesi...maliyete gelse satıp çıkacam
    Bide acikcilar türedi nasılsa destek yok basıyorlar yukarıdan aşağıdan yerine koyuyorlar.

Üzüldüğüm taraf bende bütün seçimlerde oyumu verdim.
    Hayir anlamadığım 10 sene önce 250000 tl olan daire 1milyon oldu
    Nedense ekgyo ya yansımadı.

3. 2 kuruş temettü veriyor dalga geçer gibi....
    %10 kazanıyor %1 veriyor
    gerisi yedek akçelere
    bakalım belki geri alım yaparlar yedek akçedekilerden...malları kıymetliyse...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Ne desen haklısın.. adamlar sanki babalarının parasını veriyorlar..algyo ya sahibi Yahudi diyorsun ama adamlar çatır çatır temettü veriyor...bunlar neymiş hibeymis...maaşlar tavan ..oh ne ala hacı bana tekkesi...maliyete gelse satıp çıkacam
    Bide acikcilar türedi nasılsa destek yok basıyorlar yukarıdan aşağıdan yerine koyuyorlar.

Üzüldüğüm taraf bende bütün seçimlerde oyumu verdim.
    Hayir anlamadığım 10 sene önce 250000 tl olan daire 1milyon oldu
    Nedense ekgyo ya yansımadı.
    Allah yardımcınız olsun, bende bunu anlatmak istedim ama işlerine gelmiyor nasıl isterlerse o şekilde anlıyorlar,her yıl kâr açıklayıp millete zarar ettirip ,hisseleri düşüren şirketlerden nefret ediyorum. Ekgyo halka açıldığında yatırımcı altın, döviz,arsa, ev alsaydı çok iyi kazanç sağlamış olacaktı.Kusura bakmayın birdaha burada yazmayacağım dedim ama nezaketen cevap vermek istedim.Sizlere bol kazançlar diliyorum.

5. Faiz artırımı mı var,nedir bu 2.47 den
    2.23 e koyma operasyonu.. çiti,ve banka Amerika çocuğu..bu laneti ,yerlerde çöp gibi leş kokusu yaptı....
    Son arsa satışından 1 milyar 192 milyon para aldı açıkladığı kar 880 milyon ne diyebilirsin ki bu durumda,,,ohaaaa diyorum yani

arsa satisindan alacagi pay guzel yalnizsoype bi sorun var ilerleyen zamanda alacagi paydan birazcik vazgecebilirler arsayi apan firma yabanci degil eşraftan biri haliyle bunlari goren yabancida bu hisseden bir sey olmaz diyor imkan bulsalar hepsini 1 gunde satip cikacakmis gibi satis yapmaktalar..
    alan firma pasifik gayrimenkul https://www.google.com/search?q=pasi...h=632&dpr=2.75

[QUOTE=geo;5231634]Hissenin neden halka arz fiatinda olduğunun ispatı

Allah her şeyi görendir.tuyu bitmemiş yetimin hakkı vardır.
    Allah herseyi görendir.
    Gün gelir herseyin hesabını sorar.
    Kefenin cebi yok.

yinede benim umudum var..krize pandemiye rağmen.borsayı iyi tuttular. yoksa bu krizde 800 lerdeydi .gün olur bununda sırası gelir. sıramızı bekliyeceğiz tabi sabredebilir satmazsak..reis kanal istanbulu yapacağız dedi.
    yakında haber düşer.

Sayfa 11/262 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •