Sayfa 45/262 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 353 - 360 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    İyi idare edilen bir şirket hissesine yukardaki yazdıklarının hiçbiri engel teşkil etmez. Hissesinin arkasında duran hiçbir şirket, hissesine yüklü açık yaptırmaz. Geri alım dediğin sadece birilerini zengin etme amaçlı olarak da kullanılabilir. Bir nevi para çıkışı. Şirket pay geri alımını nasıl yapar, mevcut kasasındaki kar ile. Ben simdi sirket yetkilisi olsam ve desem sana, buralardan hisse topla üç ay sonra geri alım yapacağız. Sen bu haberle dipten ne var ne yok topladın. 3ay sonra da şirket hisse geri alım yapmaya başladı ve yüksekten sattın. Kim kar eder bu durumda, şirketin kar'ı kimin cebine gitmiş olur? Şirket mi, hissedar mı, yancı mı? Böyle bir ihtimale karşı, hisse geri alımı hep süistimale açık bir durum gibi gelir bana. Kardeşim madem ortada bir kar var. Ne var ne yok verceksin yatırımcına. Yabancının güvenmesi için de yine aynı problem, şirketin iyi yönetilmesi lazım. Velhasıl kaç tane sebep eklersen ekle, iyi yönetilen bir şirketde hissenin yükselebilmesi için bunlar engel değil.
    Agbisi acaba yarın şirketi arasan konuşsana olurmu bakalım konuş sonra burda yaz olurmu

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

2. Seni de kınıyorum madem böyle şirket hakkında bilgi sahibisin neden genel kurula gitmiyorsunuz hurda laptop yapıyorsun bu yazdıklarını orada söyle sen bu arada senin heykelini dikerler di belki genel kurulda yönetici bile olurdun çok bilgi sahibisin lütfen şirketi ara ve bu söylediklerini onlara da söyle
    Latif ve sen bu hissinin bu duruma düşmelerine sebep sizsiniz...
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    İyi idare edilen bir şirket hissesine yukardaki yazdıklarının hiçbiri engel teşkil etmez. Hissesinin arkasında duran hiçbir şirket, hissesine yüklü açık yaptırmaz. Geri alım dediğin sadece birilerini zengin etme amaçlı olarak da kullanılabilir. Bir nevi para çıkışı. Şirket pay geri alımını nasıl yapar, mevcut kasasındaki kar ile. Ben simdi sirket yetkilisi olsam ve desem sana, buralardan hisse topla üç ay sonra geri alım yapacağız. Sen bu haberle dipten ne var ne yok topladın. 3ay sonra da şirket hisse geri alım yapmaya başladı ve yüksekten sattın. Kim kar eder bu durumda, şirketin kar'ı kimin cebine gitmiş olur? Şirket mi, hissedar mı, yancı mı? Böyle bir ihtimale karşı, hisse geri alımı hep süistimale açık bir durum gibi gelir bana. Kardeşim madem ortada bir kar var. Ne var ne yok verceksin yatırımcına. Yabancının güvenmesi için de yine aynı problem, şirketin iyi yönetilmesi lazım. Velhasıl kaç tane sebep eklersen ekle, iyi yönetilen bir şirketde hissenin yükselebilmesi için bunlar engel değil.

3. Ya Latif sen gitmedin genel kurula burada millete nasihat ediyorsun seni şiddetle kınıyorum sen de yarın ara şirketi bilgi sahibisin içinden ne geliyorsa söyle şimdiden seni aradığın için tebrik ediyorum
     Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Agbisi acaba yarın şirketi arasan konuşsana olurmu bakalım konuş sonra burda yaz olurmu

4.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Seni de kınıyorum madem böyle şirket hakkında bilgi sahibisin neden genel kurula gitmiyorsunuz hurda laptop yapıyorsun bu yazdıklarını orada söyle sen bu arada senin heykelini dikerler di belki genel kurulda yönetici bile olurdun çok bilgi sahibisin lütfen şirketi ara ve bu söylediklerini onlara da söyle
    Latif ve sen bu hissinin bu duruma düşmelerine sebep sizsiniz...
    Emlak konut için özel bir bilgi sahibi değilim. Her şirketde olabilecek problemleri sıraladım. Hissenin performansı her zaman olmasa da yine de nasıl yönetildiğine dair bilgi verebilir. Ve karşımızda, muadili GYO şirketlerine göre epey ucuz kalan bir EmlakKonut hissesi var.

5. Üstad, bugün citi 47 milyon lot mal koymuş.neden bekleňtisi olan bir hissede mak satıyor
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Emlak konut için özel bir bilgi sahibi değilim. Her şirketde olabilecek problemleri sıraladım. Hissenin performansı her zaman olmasa da yine de nasıl yönetildiğine dair bilgi verebilir. Ve karşımızda, muadili GYO şirketlerine göre epey ucuz kalan bir EmlakKonut hissesi var.

6. https://www.ziraatyatirim.com.tr/Doc...me-pdf_197.pdf

Ziraat GYO geliyor... Bu gider tavan tavan...EKGYO kalır yayan yayan...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Ya Latif sen gitmedin genel kurula burada millete nasihat ediyorsun seni şiddetle kınıyorum sen de yarın ara şirketi bilgi sahibisin içinden ne geliyorsa söyle şimdiden seni aradığın için tebrik ediyorum
    Ben aradim benim telefon numaramı engellemişler bundan haberin varmi

Sayfa 45/262 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •