Sayfa 225/262 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. https://www.mynet.com/son-dakika-ist...i-110106996538

Çok büyük facia dan döndü dün gece istanbul bogazi
    Derhal kanal istanbul yapımına hız verilmeli

Şu anda 0.24 dolar, en yakın 0.3 dolar da direnc var, sonra 0.7 e kadar yol boş )

3. Slm Beyler,
    Benim tahminim $ bazlı düşüş bir kaç yıl sürdü. Geri dönüşün hemen değilde yine bir kaç yıl alabilir. Her şekilde sabır lazım. Tabi şti yönetimi işin hakkını verirse..

4. 13 eylül hükümet konut seferberliği programını açıklayacak..Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi olacak olan açıklamanın Tayyip Erdoğan tarafından yapılması bekleniyor.. Bu seferberliğin en büyük kaz***** ise EKGYO olacak..

5. 11 ağustosta yazmışız olacakları
     Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    9 yıl önce gezi olayları patladığında ve endeks 5 dolardan serbest inişle bugünkü diplere geldiğinde de..
    3 liraydı.
    Bugün yine 3 lira.
    Türlü bizans oyunlarıyla filmin dışına atmaya çalışacaklardır.
    Akilli ol. İşgyo grafiğini unutma diyoruz bir kez daha

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kimse kalmadı mı hissede. Ne bir grafik paylaşan var, ne alan-satan, ne haber ne de yorum.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Kimse kalmadı mı hissede. Ne bir grafik paylaşan var, ne alan-satan, ne haber ne de yorum.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kaç aydır yazıyorum, hissenin yükselme potansiyeli var diye.

Ben demiştim demekten başka bir şey yazacak durumda değilim. Onu da demek istemediğimden çalı dibinde bakliyorum.

Fiyat 2.5'larda iken ancak 5.5 - 6'lar da çıkarım diyordum. Şimdi ise tereddütteyim, genel olarak BİST'in önü açık. Endeksten hızlı gitti ve endeksle de bir süre yükselişe devam edebilir diye düşünüyorum.

EKGYO'da birileri neyi fiyatlıyor anlamak mümkün değil.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Önce yeni kap bildirimlerni yazalım

1.
    Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Çekmeköy İmar Yolları ve Genel Altyapı ile 563/11 Dini Tesis İnşaatı Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi sözleşmesi, Yüklenici BAŞ YAPI İnş. Taah. ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. & İNKOSA İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı ile 06.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Bedeli: 385.000.000 TL + KDV'dir.

2.Avcılar Firuzköy 1. Etap 2. Kısım Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici ÖZ ER-KA İnş. Tur. Elekt. Taah. Tic. ve San. A.Ş. & YİĞİT Enerji İnş. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı (ÖZ ER-KA – YİĞİT Adi Ortaklığı) ile 02.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme değerleri aşağıdaki gibidir;

Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri (ASKSTG) : 7.221.000.000 TL

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı : %35,00

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri (ASKŞPTG) : 2.527.350.000 TL

3.
    Sermaye Piyasası Kurulu'ndan aldığımız onaylar doğrultusunda yurtiçinde nitelikli yatırımcıya yönelik 85 gün vadeli 151.000.000 TL tutarındaki kira sertifikalarının satış işlemleri tamamlanmış olup, ihraca ilişkin detaylar yukarıdaki tabloda mevcuttur. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.
    İlgi: 13.06.2022 tarihli özel durum açıklamamız. Şirketimiz tarafından ihraç edilen 151.000.000-TL nominal tutarlı, 85 gün vadeli, TRDHVKA92222 ISIN kodlu kira sertifikalarının getiri ödemesi ve itfası gerçekleştirilmiştir. Kamunun bilgisine arz olunur.

4. NİDAPARK İSTİNYE Değerleme raporu bunu isteyen kapa baksın baya güzel kar bırakacak şirkete diye anladım ;)

Bugünki kap haberleri dışında dolar olarak 0.27 ile en yakın 0.3 civarı dirence yaklaştı baya, bunun TL karşılığı kabaca 5.2 ile 5.4 arası. Buralardan satış yiyerek aşağı dönmez ve hacimli yukarı kırar ve birkaç gün güzel kapanışlar yapar ise, otobana ayak basacaktır ama buralarda ciddi direnç olacaktır bence. Tabi herkes ona göre kararını vermeli ve dikkatli olmalı önümüzdeki günlerde.

Sayfa 225/262 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •