Sayfa 229/262 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Ulan dangalak bir arkadaşıma gaz vermişler reis konuşacak uçacak kaçacak zıplayacak diye. 4.84 maliyetli. 5.40 görmüş satmamış

Onun hatırına girdim foruma.

Hisse gibi forum da dipteymiş. Pişman oldum.

Zararı olan varsa inşallah tez zamanda çıkarır.

Hepimizin çoluğu çocuğu var. Onlara acırım en başta.
    Geçen hafta 5.51 i gördü, bu rakam tl bazında zirve fiyatıdır aynı zamanda, 17 mart 2020 dip fiyatı 0.98 idi,

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Şu an ki görünen ana destekler kabaca 3.6 ---3.25---2.9----2.55
    Batan biten birşey yok ortada. 2.5 lara kadar inerse fazladan eklemelerle elimdeki lot sayısını iki hatta üç katına rahatlıkla çıkarırım.
    Taban taban gitmesi güzel bir operasyon, ortam toz duman bakalım dağılınca nasıl bir görüntü çıkacak. Şu asrın konut seferberliği saçmalığı yıl sonunda açıklansa daha güzel olurdu galiba. Haberlere bakıp tepe fiyattlardan atlayan yurdum insanı ne kadar erken zararına satarsa o kadar erken toparlanma olacaktır))
    2.5 TL ye getirmedi tüh )
    Demekki asrın konut projesi diye haber dinleyip, koşa koşa tepelerden mallanan, hızlı zengin olma hayali kuran yurdum insanı, fena korktu ve verdi zararına elindeki lotları.
    Şimdi bazı sorukar soralım
    1. bu şirket yeniden değerleme yaptı mı, yapmadı ise ne zaman yaparak bilançoua yansıtır ?
    Sonuçta o kadar enflasyon oldu değerler değişti. Kapta zaman zaman kar paylaşımlı projelerin yeniden değerlemeye tabi tutulduğu bilgisini paylaşıyor şirket.
    2. TOKİ'nin satacağı arsalardan pay alacak mı emlak konut.
    3. Kanal İstanbul ve İstanbul finans merkezinde ki yatırımları ne durumda
    4.Yıl sonu GYO lar genelde satışlara ve değerleme kere bağlı olarak coşarlar bu senede bu rutin olacak mı ?
    5. Yabancı takası yüzde 40 ları aştıktan sonra fiyat ne olacak?

Son soruda şu: bazen tavan bazen taban olan bu stresli tahtada, olurda 1 dolar değerine ulaşılırsa fiyat, kaç tane küçük yatırımcı kalacak )))

3. Böyle bir işlem olmaz dün

Ağırlıklı ortalama 4,40 hisse 3,94

bgün ortalama 3,98 hisse 3,79

pes diyorum

Hah siyaset kokan yazılarla gelen şahısta yazdıysa korkmaya gerek kalmamıştır )
    Ben de tam korkmaya başladım batıyoruz bitiyoruz pskolojisine girecekken bir önceki yazıyı görünce rahatladım. Vakti zamanında THY 10 TL iken birileride geldi bak bu varlık fonuna ait, bak batıyor yandınız bittiniz diye bizi koruyordu yersen. Sonra bir bakmışsın hisse hooop 75 lere dayanmış. Şimdi biri daha damardan giriyor bu sefer ekgyo için bizi koruyor kolluyor.
    İlginç olan hissenet böyle adamları kolluyor galiba, üyelikleri kapanmıyor bizler itiraz etmedikçe yazıları kaldırılmıyor, ısrarla itiraz ettiğimizde zoraki kaldırıyorlar tabi bizim yazılarla beraber, artık nedense ;)
    Asla yatırım tavsiyesi değildir ama kesinlikle bir ters indikatör kamu spotudur )

5.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Hah siyaset kokan yazılarla gelen şahısta yazdıysa korkmaya gerek kalmamıştır )
    Ben de tam korkmaya başladım batıyoruz bitiyoruz pskolojisine girecekken bir önceki yazıyı görünce rahatladım. Vakti zamanında THY 10 TL iken birileride geldi bak bu varlık fonuna ait, bak batıyor yandınız bittiniz diye bizi koruyordu yersen. Sonra bir bakmışsın hisse hooop 75 lere dayanmış. Şimdi biri daha damardan giriyor bu sefer ekgyo için bizi koruyor kolluyor.
    İlginç olan hissenet böyle adamları kolluyor galiba, üyelikleri kapanmıyor bizler itiraz etmedikçe yazıları kaldırılmıyor, ısrarla itiraz ettiğimizde zoraki kaldırıyorlar tabi bizim yazılarla beraber, artık nedense ;)
    Asla yatırım tavsiyesi değildir ama kesinlikle bir ters indikatör kamu spotudur )
    Ağzına sağlık kardeş tamam siyaset ve borsa birbirinden ayrılmaz bir parça.Nasıl olacak şimdi bende millet ittifa iş başına gelirse bu proje gerçekleşmez diyorum.Bunlar daha önce ne yapmışlar . O yüzden burdaki yazılarımızda daha objektif olabilirsek birbirimize faydamız olur.BEREKETLİ KAZANÇLAR.

6. Merhaba ben emlak konut hisselerimi sattım tam tamına 4.51 fiyat tan sattım geriye kalan arkadaşlar dan Allah kolaylık versin

dile kolay nerdeyse 7 veya 6 sene oldu

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir
    Ben kimseye ne al derim nede sat derim
    Bu bir yatirim tavsiyesi
    Şimdilik bye.....

7.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Merhaba ben emlak konut hisselerimi sattım tam tamına 4.51 fiyat tan sattım geriye kalan arkadaşlar dan Allah kolaylık versin

dile kolay nerdeyse 7 veya 6 sene oldu

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir
    Ben kimseye ne al derim nede sat derim
    Bu bir yatirim tavsiyesi
    Şimdilik bye.....
    Tebrikler Sn Latif bey, bizleri yalnız bıraktın.!
    Biz de 7-8 senedir fırsat maliyeti hariç,1,95 maliyet ile kaldık. Hayırlısı diyelim.
    saygılar,

8.  Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    Tebrikler Sn Latif bey, bizleri yalnız bıraktın.!
    Biz de 7-8 senedir fırsat maliyeti hariç,1,95 maliyet ile kaldık. Hayırlısı diyelim.
    saygılar,
    Teşekkür ederim kardeş

Sayfa 229/262 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •