Sayfa 231/262 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bgün ki kap

Sermaye Piyasası Kurulu'ndan aldığımız onaylar doğrultusunda yurtiçinde nitelikli yatırımcıya yönelik 98 gün vadeli 384.250.000 TL tutarındaki kira sertifikalarının satış işlemleri tamamlanmış olup, ihraca ilişkin detaylar yukarıdaki tabloda mevcuttur. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Emlak Konut, GYODER, İMDER ve TMB ile görüşüyoruz" dedi.

Orta gelir grubu için sosyal konut projesi geliyor. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Orta gelir grubu için de konut kampanyası yapılacak. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ekim ayı içerisinde bu kampanyanın detaylarını duyuracağız" ifadelerini kullandı.
    On dakikalık konuyla alakalı video ilgilenen bakabilir
    https://youtu.be/-ysbgRC66DE

3.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    bugün şakkanadakdakkanadak vardı demeç vermiş .borsa ucacak kacacak koşun diyo .şakkanadak.bakıyoz sahiden ucuyo aşaaa doru .özellikle dünyann en büyük ilk ve tek konut atılımındaki amiral gemi emşlak gyo ve destekleri olan varlık fonları ucuyo .aşşaaa .enteresan bi şe bu şakkanadakdaklar çoğaldı ucuyoz diyolar milletin gözünün içine bakıp enterresan sahiden aselsan mesela acapp ucuyo herügn mücdeeeee haberi var aselsanda emlak gyo da tarihin en büyük devrimi var ucuyola gısganıyolaaa .ucusa devam kemerleri bağlayın
    bugün şakkanadakdakkanadak Senden başkası Olmaz Allah izin verirse Seçimden SonrA Görüşürüz Anacanmı Yoksa Babacaaccanmı

Devrimmi Yoksa Yerde sürünme mi Göreçeğiz

Fettocclaardannn

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1066156
    Bunu kime satmışlar bu fiyata merkez Ankarada en kötü konuttur heralde ticari olsa zaten daha değerli olur neyse bu satışı kime yapmışlar o ne satmışlar sa 63865 ada 2 parselde ne satmışlar sa ben iki tane istiyorum bende alacam ayrıca bu satışı kime yapmışlar onuda bilmek istiyorum hemen 20 lira üstüne verecem
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

İniş çıkışları sallayın kap haberlerine odaklanın ;)
    Bugün ki kapla şöyle efem :
    1 :

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü" kapsamında, Bakanlık adına şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Üsküdar Çamlıca Kentsel Dönüşüm 1. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici AYDUR Yapı A.Ş. & EPM İnş. Taah. Teks. Tic. ve San. Ltd. Şti. Adi Ortaklığı ile 23.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Bedeli: 1.315.000.000 TL + KDV'dir.

2 :

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü" çerçevesinde Bakanlık adına Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Beykoz Tokatköy 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici TURGUT Müteahhitlik San. ve Tic. A.Ş. ile 27.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Bedeli: 789.743.000 TL + KDV'dir.

3 :
    Şirketimiz projelerinden " İstanbul Çekmeköy 3. Etap 4. Kısım Konut İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi " nin Yer Teslimi, Yüklenici Gökyol İnş. Ve San. A.Ş. & Marjinal Yol Yapı A.Ş. İş Ortaklığı'na 27.09.2022 Salı günü yapılmıştır.

4 :

Şirketimiz mülkiyetindeki Merkez Ankara projesi kapsamında, 63865 ada 2 parselde yer alan taşınmaz KDV Dahil 1.180.000.000 TL bedel üzerinden satışı gerçekleştirilmiştir.

5 :

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü" kapsamında, Bakanlık adına şirketimiz tarafından ihale edilen, İstanbul Üsküdar Çamlıca Kentsel Dönüşüm 1. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri'nin Yer Teslimi, Yüklenici Aydur Yapı A.Ş. & EPM İnş. Taah. Teks. Tic. Ve San. Ltd.Şti. Adi Ortaklığı'na 27.09.2022 Salı günü yapılmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Merhaba ben emlak konut hisselerimi sattım tam tamına 4.51 fiyat tan sattım geriye kalan arkadaşlar dan Allah kolaylık versin

dile kolay nerdeyse 7 veya 6 sene oldu

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir
    Ben kimseye ne al derim nede sat derim
    Bu bir yatirim tavsiyesi
    Şimdilik bye.....
    Hayırlısı olsun abi, çok uzun yıllar hamal gibi taşıdın sırtında.
    Latif abi sen sattın, o gün bu gündür tahta aşaya doğru yuvarlanıyor
    Ben şimdi kime sorucam gelen kurula katılacan mı diye

kimden haber alıcaz gelen kurula katılacak var mı

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun abi, çok uzun yıllar hamal gibi taşıdın sırtında.
    Latif abi sen sattın, o gün bu gündür tahta aşaya doğru yuvarlanıyor
    Ben şimdi kime sorucam gelen kurula katılacan mı diye

kimden haber alıcaz gelen kurula katılacak var mı

Yeğenim Eğer aşağı gelirse yine takılırım buraya Anladın mı sen kaygılanma takibimdesin

Bugün ekgyo nunda içinde olduğu birçok şirkette E gurubu payları olan kişilerin, paylarını satılabilir hale dönüştürme isteği ile ilgili bir kap var. Bu paylar var ama borsada satılabilir olarak gözükmüyor. Bu kaptan üç gün sonra satılabilir hale geliyor anladığım kadarı ile. Özellikle Özkan Kılıç adlı kişinin birçok şirkette çokta büyük miktarda olmayan bu şekilde payları gözüküyor bu kap haberinde.
    Esas sormak istediğim bu paylar nasıl alınmış ve borsada gözükmüyor. Bu tip payları kimler nasıl ve hangi ücretten alabiliyor. Bilgisi olan açıklayabilirse sevinirim. Kap haber linki şu https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1066363

Sayfa 231/262 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •