Sayfa 26/262 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 201 - 208 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    2011 yılında bir sakız 10 kuruş şimdi 2021 yılında bir sakız 50 kuruş yani 1'e 5 Fiat artmış Bu şirket yatırımcısına bugüne kadar ne kazandırdı Bunun hesabını yapan var mı Ben 5 sene neredeyse bu hisseyi portföyünde taşıyorum dolar bazında ve altın bazında 12 TL hisse fiyatı olması lazım Bu şirket Eğer bu fiyatlardan Geri alım yapmayacaksan hangi fiyattan Geri alım yapacak buradan soruyorum Bu bir yatırım tavsiyesi değildir lütfen
    genel kurula katılın

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir
    Ne zaman genel kurul

2. Kardeş bu yazdıkların aynısını genel kurulda söylersen millet seni ayakta alkışlar bence önce seni gitmem lazım
     Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    2011 yılında bir sakız 10 kuruş şimdi 2021 yılında bir sakız 50 kuruş yani 1'e 5 Fiat artmış Bu şirket yatırımcısına bugüne kadar ne kazandırdı Bunun hesabını yapan var mı Ben 5 sene neredeyse bu hisseyi portföyünde taşıyorum dolar bazında ve altın bazında 12 TL hisse fiyatı olması lazım Bu şirket Eğer bu fiyatlardan Geri alım yapmayacaksan hangi fiyattan Geri alım yapacak buradan soruyorum Bu bir yatırım tavsiyesi değildir lütfen
    genel kurula katılın

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

3. Satmadığım için köppppeeekkkkk gibi kudurun. Satmayacağım da.........

4.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Ne zaman genel kurul
    Genel Kurul 25 Mart 2021 Günü

Perşembe

5. Kıçını yırtıyorlar kağıdı çıkarmak için ama nafile... Hakkım EKGYO yönetimine haram olsun. İsteselerdi bu kağıt buralarda olmazdı...

6. EKGYO yüzünden daha önce alamayıp da uçan kağıtlara yine aval aval bakıyorum ve yine hepsi de uçmuş gidiyorlar... Sizi Allah'a havale ediyorum.

7. Bankalar gitmedikçe çıkış gel gel hareketleri, yalan, yalan, yalan

8.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Kardeş bu yazdıkların aynısını genel kurulda söylersen millet seni ayakta alkışlar bence önce seni gitmem lazım
    Siz gidin konuşun benim yerime olurmu

Sayfa 26/262 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •