Sayfa 54/262 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 425 - 432 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Emlak konut ve bir iki gyo şuan çok ucuz,
    Piyasa yı var eden ekgyo olduğu için şuanki rakamlar algı üzerinden oluşturuldu ve oluştutuluyor,
    Birileri bu hissede büyük işler peşinde sebebi ederinden anlaşılıyor,
    Kanal istanbul ciddi ivme katıcak

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Kanal haberi ile alım fırsatı verir mi acaba

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    Hocam yatırım yap ya da yapma diyemem... Ama yönetime zerre güvenmiyorum.
    Umut var mı dersen..... Allah kerim... İşimiz Allah a kalmış yani
    aynen dostum bende bu gun sattim, ne gerek yaa TTRAK aldim ordan gelen parayla ,

4. ne dedisek o ..temel analiz önemli.borsada bilinen kural önceden satın alınır..kanal ist.zaten akp parti rejim ikendi inansa şu an emlak gyo çift haneli olurdu ..kendileride biliyoki emlak gyo tarihi çöküşte. yani demem oki kanal istanbula akp parti rejimide inanmıyo ..emlak gyo yu takip edin anlarsınız ..karanlıkta ıslık çalıyolar yapacaz asrın kanalı olcak falan hepsi emlak gyo da karşılığı ...
    birde akp parti rejim iüyeleri, kartal imamcı mezunları falan varlık fonunu nre hale getirdiler .nereye el attılarsa o şirket çöküşte ..enteresan birisdemi ilaç için zirve yapsın ..enteresan akp parti rejimi ..

5.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ne dedisek o ..temel analiz önemli.borsada bilinen kural önceden satın alınır..kanal ist.zaten akp parti rejim ikendi inansa şu an emlak gyo çift haneli olurdu ..kendileride biliyoki emlak gyo tarihi çöküşte. yani demem oki kanal istanbula akp parti rejimide inanmıyo ..emlak gyo yu takip edin anlarsınız ..karanlıkta ıslık çalıyolar yapacaz asrın kanalı olcak falan hepsi emlak gyo da karşılığı ...
    birde akp parti rejim iüyeleri, kartal imamcı mezunları falan varlık fonunu nre hale getirdiler .nereye el attılarsa o şirket çöküşte ..enteresan birisdemi ilaç için zirve yapsın ..enteresan akp parti rejimi ..
    Arkadaşım siyaset okumak farklı, siyaset yapmak farklı. Siz siyaset yapıyorsunuz. Paranın dini imanı yoktur. Şu an tahtada aleni viop savaşı var. Elinde mal olmadan tahta shortlanmaz. Ama bunlar 300mil lotu zaten kaybettiler şimdiye kadar. Cephaneleri bitiyor. KY şuan tahmin edilmeyecek yerlerde bile dökmeye dünden razılar. 2.50lerde bu tahtada günlük 1milyar lot işlem oluyordu. İki üç haftadır 200 300mil lotla günü tamamlıyor. Bir lideri sevmenizi başka bir lideri hiç sevmemenizi anlarım. Ama bunun yeri burası değil bence borsada kazanmak için siyaset okuyabilirsin ama asla siyaset yapmıyacaksın.

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Arkadaşım siyaset okumak farklı, siyaset yapmak farklı. Siz siyaset yapıyorsunuz. Paranın dini imanı yoktur. Şu an tahtada aleni viop savaşı var. Elinde mal olmadan tahta shortlanmaz. Ama bunlar 300mil lotu zaten kaybettiler şimdiye kadar. Cephaneleri bitiyor. KY şuan tahmin edilmeyecek yerlerde bile dökmeye dünden razılar. 2.50lerde bu tahtada günlük 1milyar lot işlem oluyordu. İki üç haftadır 200 300mil lotla günü tamamlıyor. Bir lideri sevmenizi başka bir lideri hiç sevmemenizi anlarım. Ama bunun yeri burası değil bence borsada kazanmak için siyaset okuyabilirsin ama asla siyaset yapmıyacaksın.
    Arkadaş Bunlarda Suç yok Bunları Burada Siyaset Yaptıranlarda

Kaç sefer Yönetime Haber verdim ama nafile

Demekki Yönetiminde Görüşünde Yazı yazıyorki?
    Yönetim de Dokunmuyor

7. Niyet Hayır Akıbet Hayır

8. Hani Tavan tavan gidecekti rüyalarımız gerçek olacaktı ne oldu bir cacık olmaz mış

Sayfa 54/262 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •