Sayfa 1/260 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2074 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun ..

Eski başlık burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni sayfa Ekgyo içinde beyaz bir sayfa olur umarım.

emlak konutta hikaye bitmez hsbc tacirler vadelide bankof yapı a1 hisse tarafında 1 kuruşa alım satımları bitmez..belki bir gün adam olurda görürmüyüz görmezmiyiz..
    teknik temel bilanço kanal o bu şu hepsi boşa cıkıyor yukardaki kurumlar hisseyi ellerine gecirmişler kanun yok,nizam hiç arama geleni gideni soymaya devam ediyorlar müşteri bulamazlarsa birileri kanal diyor inşaat diyor usanan gidiyor yerine yenileri geliyor çark dönüyor..
    yarından sonra bu hisseyle bir daha işim olmayacak

hacim

bilanco gönderimi son gun kapta bugun gözüküyor göndermezlersede cok şaşırmayız,yukardaki olanları gördükten sonra

hissede son 1 ayda en cok işlem yapanların 1 aylık borsa kar zarar durumları ve ekgyo yaptıkları kar zararları..tabloya bakınca bankof vermişiz her şeyi,,birde vadeli kısımların kar zararları var orası daha katmerli

bu ******** hissede 10 senedir bekleyen varmı

Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    bu ******** hissede 10 senedir bekleyen varmı
    Ben 4 senedir ben dolar bozdurdum 3.3 ten gittim 3 tl den aldım siz maliyet ne

Sayfa 1/260 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •