Sayfa 7/262 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 49 - 56 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2. Citi,nın oyunlarını çözemedim... teknik taktik hikaye...reis. Açıklama yapana kadar.. sürünmeye devam

3. ZiraatYatırım hedef fiyatı 2.26dan 2.85'e çıkarmış. Yarın yüklü bir satış olursa bunun sorumlusu kim olcak yine? Kabak tadı verdi bu hedef fiyat muhabbeti. Bence yasaklanmalı. Örnek veriyorum, (nasılsa yukarı hedef fiyat vereceğini biliyosun) üç beş farklı aracı kurumla hisseyi dipten topla, sonra yukarı yönlü hedef fiyat ver. Daha sonra üç beş yatırım kurumundan açıktan sat. Açığı da dipten topladığın hisselerle virmanlayıp kapat. Hedef fiyat verme muhabbeti manupilasyona çok açık bi durum. Sen ben spk'dan ceza yeriz diye, şurda ağzımızdan yanlış bişey çıkmasın diye kılı kırk yarıyoz. Adamlar manupilasyonu legal hale dönüştürebiliyor.

Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    ZiraatYatırım hedef fiyatı 2.26dan 2.85'e çıkarmış. Yarın yüklü bir satış olursa bunun sorumlusu kim olcak yine? Kabak tadı verdi bu hedef fiyat muhabbeti. Bence yasaklanmalı. Örnek veriyorum, (nasılsa yukarı hedef fiyat vereceğini biliyosun) üç beş farklı aracı kurumla hisseyi dipten topla, sonra yukarı yönlü hedef fiyat ver. Daha sonra üç beş yatırım kurumundan açıktan sat. Açığı da dipten topladığın hisselerle virmanlayıp kapat. Hedef fiyat verme muhabbeti manupilasyona çok açık bi durum. Sen ben spk'dan ceza yeriz diye, şurda ağzımızdan yanlış bişey çıkmasın diye kılı kırk yarıyoz. Adamlar manupilasyonu legal hale dönüştürebiliyor.
    Cimere şikayet etsek bir şey cikarmi

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/917854

Bu işe 1 kademe bile oynamadı. Şaşkınlıkla izliyorum...

6. ne dediksek o..varlık fonu yansımaları.en son atanan kartal imamdan yönetimde varlık fonunda thy dan ondan sonra daaa beter çöktü emlak gyo ....dünya gısganıyooooo .temel analiz çok önemli ..sayın babacan zamanında 1 dolarlardan halka açılan emlak gyo ne hale getirdi akp parti rejimi gısganıyolaaaaaa emlak gyo ne hale geldi garibim ..bugün sinpaş gyo g.müdürü açıklamalar yapıyordu .ne yöneticiler var özel sektörde ..
    neyse teknikte bozuldu .sıkışma aşşaaaa doru hareket etti .anca haziranda bir erken seçim sonrası ve babacanın ekonominin başına geçtiği gün korkmadan alınacak tek hisse..iyi olsun diyelim ..aşı hala yok ..

7.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Cimere şikayet etsek bir şey cikarmi
    Tabiki edilebilir. En azından bir çaba sonuçta. Ama şu var... Twitter da üç beşbin takipçili hesaplar en ufak birşey yapsa gören ve hemen ceza veren Spk nın , bunları görmediğine pek ihtimal vermiyorum. Herşey yasal kılıfla yapılıyor. Ya da bi kılıf bir şekilde uyduruluyor

8. Reis kanalı emlak konutun patronuna soktu, acısı büyük doğrulamıyor

Sayfa 7/262 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •