Sayfa 36/262 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 281 - 288 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İhlas gayrimenkul tek bir arazisi yok Kanal İstanbul'da ama tavan emlak yarısı kendisinin ama tavan bile olamıyor hain geceler

2. "İmar planları askıya çıktı"

Bloomberg bağlanan yatırım uzmanı somut bir şeyler görmemiz gerekiyor diyor.

Muhtemelen "İmar planlarının askıya çıkarmasının" ne anlama geldiğinden haberi yok.

Diğer yandan EKGYO "kanal İstanbul Projesinden" en çok etkilenecek şirket olmasına rağmen

Çimentolar önden gidiyor. Çimentoların satış ve karlılığı artacak ve temettü verecekler.

EKGYO banka gibi kar edip temettü vermeme yada az verme ihtimali hisseyi

frenleyen temel unsurlardan biri.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Alan-satan derinlik paylaşabilecek kimse var mı?

4. Panama Kanalı’ndan 2018 yılında 13 bin 795 gemi geçti. Bunlar* 2 milyar 485 milyon dolar bıraktı. Yani geçen her gemi ortalama 180 bin dolar gelir bıraktı.

Süveyş Kanalı’ndan 2018 yılında 18 bin 174 gemi geçti ve bunlar toplamda 5 milyar 585 milyon dolar geçiş ücreti ödedi. Buradaki gemi başına geçiş ücreti ise ortalama 307 bin dolar.'

Demek ki Kanal İstanbul yılda en az 3 milyar dolar getiri sağlayacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    Geç kaldın!
    bilmeden kesin yorum yapmasaniz daha iyi olur, sabah emir verdim ve geldi, ve yukselisten faydalandim, sadece biraz yukaridan emir verdim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    "İmar planları askıya çıktı"

Bloomberg bağlanan yatırım uzmanı somut bir şeyler görmemiz gerekiyor diyor.

Muhtemelen "İmar planlarının askıya çıkarmasının" ne anlama geldiğinden haberi yok.

Diğer yandan EKGYO "kanal İstanbul Projesinden" en çok etkilenecek şirket olmasına rağmen

Çimentolar önden gidiyor. Çimentoların satış ve karlılığı artacak ve temettü verecekler.

EKGYO banka gibi kar edip temettü vermeme yada az verme ihtimali hisseyi

frenleyen temel unsurlardan biri.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    EKGYO tavan oldu dostum, ve muhtemelen yarinda tavan artik seri bozulana kadar gidecek

Taşınan Açıklar (gün boyunca açıklar karlı kapanma fırsatı verdiğinden fazla açık taşınmamış)

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    bilmeden kesin yorum yapmasaniz daha iyi olur, sabah emir verdim ve geldi, ve yukselisten faydalandim, sadece biraz yukaridan emir verdim
    1,8x ' li rakamlardan mı aldınız?
    saygılar,

Sayfa 36/262 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •